TÜHISTATUD!!! - Seenioride MV 2020

Sel nädalal oleks pidanud alguse saama juba korra edasi lükatud Eesti Seenioride MV 2020, kuid kahjuks võttis EVML juhatus vastu raske otsuse ning tühistas võistluse. Seda, et otsuse tegemine oli keerukas, näitas selgelt ka juhatuse häälte jagunemine vastavas otsuses (4-2 ära jätmise poolt). Praeguse juhatuse töös oli see esimene kord kui millegi üle hääletamisel oli erinevaid vaatenurki.

Kuigi valitsuse praegused korraldused on juba pikalt kehtinud, siis ootasime viimase hetkeni, et olukord oleks paremuse suunas liikunud ja julgeksime võistluse rahulikuma südamega korraldada. Kahjuks ei ole viiruse numbrid paremuse trende näidanud ning seetõttu tundub võistluse korraldamine praeguses olukorras liiga vastutustundetu.
Väga ilusti võttis teema kokku üks juhatuse liige, kes kirjutas järgnevalt:
Ametliku spordiala organisatsioonina peaksime kaasa aitama kogu riigi püüdlustele viiruse levik kontrolli alla saada ning mitte tooma võistlejaid erinevatest Eesti otstest ühte väiksesse ruumi kokku, seda enam, et tegemist on suurima riskigrupiga meie sportlaskonnas. Võib küll olla ebapopulaarne otsus võistlus ära jätta ning ka kriitikat kaasa tuua, kuid rahvatervise huvides ei saa me minu arvates hetkel seda riski võtta.

Kuna tegemist on niigi juba edasi lükatud eelmise aasta seenioride MV'ga, siis praegusel hetkel me enam võistlust edasi ei lükka ning seega jäävad 2020 aasta seenioride meistrid välja selgitamata.

Palun hoiame oma tervist, et saaksime kiiremini normaalsusesse ja 2021 aasta kõik võistlused ära korraldada.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee