Reiting 2019-2020, Mehed

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2019-2020, meeste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2019-2020, meeste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 190 punkti ja rohkem)

koht  nimiSanta
Open
Pärnumaa
MV
Tallinna
MV
summa
1 Jaare Pentus 137.7  142.0 135.0 414.7
2 Carl Kinnunen 117.3 163.8 108.0 389.1
3 Raul Beekmann 132.6 98.3 99.0 368.1
4 Marek Tammsoo 142.8 98.3 121.5 362.6
5 Meelis Malva 112.2 103.7 117.0 332.9
6 Jaanus Jaanimägi 107.1 109.2 112.5 328.8
7 Vallo Lees 147.9 152.9   300.8
8 Ülari Lees 127.5  158.3   285.8
9 Hardi Dreier    131.0 126.0 257.0
10 Udo Sulp    114.7 130.5 245.2
11 Aivar Leinemann   120.1 103.5 223.6
12 Kert Truus  153.0     153.0
13 Rasmus Parts   147.4    147.4
14 Silver Uibu   125.6   125.6
15 Olari Nebokat  122.4     122.4
16 Aare Noormaa     94.5 94.5
17 Taimar Lank   92.5   92.5

B-võistlusklass (mängijad keskmisega 175 kuni 189,9 punkti)

koht  nimiSanta
Open
Pärnumaa
MV
Tallinna
MV
summa
1 Jaanek Talisainen 142.8  152.9 135.0 430.7
2 Janek Raid 153.0  120.1 103.5 376.6
3 Raino Pobbol 102.0  163.8 94.5 360.3
4 Ivari Lige 127.5  103.7 121.5 352.7
5 Teet Vares 122.4  114.7 85.5 322.6
6 Gabriel Veide 132.6 81.9 76.5 291.0
7 Heikki Haljasmets   147.4 126.0 273.4
8 Toomas Talviste   158.3  112.5 270.8
9 Maarek Lee   136.5 108.0 244.5
10 Andrei Karhu 117.3  125.6   242.9
 11 Taavi Allsalu   142.0 99.0 241.0
12 Kalvi Laasalu  147.9   90.0 237.9
13 Margo Meenisk 96.9    130.5 227.4
14 Kristjan Leisner  137.7 87.4   225.1
15 Jüri Ristimägi   98.3  117.0 215.3
16 Toomas Vellemä 107.1    81.0 188.1
17 Raivo Tamm    131.0   131.0
18 Ain Aigro  112.2     112.2
19 Remo Toodo   109.2    109.2
20 Andres Nigol   92.8   92.8

C-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 175 punkti)

koht  nimiSanta
Open
Pärnumaa
MV
Tallinna
MV
summa
1 Leho Matsi 153.0  87.4 135.0 375.4
2 Sulev Pärn 137.7  152.9 81.0 371.6
3 Jaanus Malm 66.3  163.8 112.5 342.6
4 Aleksandr Mistsenko  107.1 131.0  99.0 337.1
5 Gunnar Saar 112.2 114.7 103.5 330.4
6 Tarmo Kast 35.7 142.0 121.5 299.2
7 Kaarel Jaanimägi 91.8 81.9 117.0 290.7
8 Oskar Vares 127.5 158.3   285.8
9 Siim Henrik Saar  122.4 92.8 49.5 264.7
10 Harri Oltre 15.3 125.6 67.5 208.4
11 Simo Kree 147.9  54.6   202.5
12 Harry Lind    71.0 126.0 197.0
13 Andrei Kree 25.5 60.1  94.5 180.1
14 Mart Rõuk 96.9   76.5 173.4
15 Erki Jõgi  71.4   90.0 161.4
16 Eero Rändla 56.1  103.7   159.8
17 Peeter Käsper 61.2   38.2 58.5 157.9
18 Joosep Talviste   147.4    147.4
19 Aleksandr Kolosov  142.8     142.8
20 Aare Lõhmus   136.5    136.5
21 Rene Kivi 5.1   130.5 135.6
22 Sergei Karpenko 132.6      132.6
23 Karl Martin Veiderpass 45.9   85.5 131.4
24 Jaak Hunt   120.1    120.1
25 Jüri Lee 117.3     117.3
26 Jevgeni Tihhonov    109.2   109.2
27 Peeter Grünthal     108.0 108.0
28 Lembit Luik  30.6   72.0 102.6
29 Teet Ojamets 102.0     102.0
30 Lauri Iskar    98.3   98.3
31 Kristofer Saarm   49.1 45.0 94.1
32 Reimo Varimõis 86.7     86.7
33 Tõnis Reinula  81.6     81.6
34 Martin Ruuto 76.5     76.5
35 Tiit Valdaru    76.4   76.4
36 Gerry Inso   65.5    65.5
37 Tannar Talusaar     63.0 63.0
38 Sven Lubja 5.1   54.0 59.1
39 Hannu Kinnunen 51.0     51.0
40 Alex Aaviste    43.7   43.7
41 Taavi Roossaar 40.8     40.8
42 Artur Stainbaht 20.4     20.4
43 Hainar Vendt 10.2     10.2
44 Andrus Henga 5.1     5.1
45 Ekke Aron Rõuk 5.1     5.1
46 Erik Papstel 5.1     5.1
47 Raivo Vähi 5.1     5.1

1

Ebonite Santa Open 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
30.11. - 8.12.2019

Võistluse ERS koef.
Meestel: 5.1
Naistel: 2.9

MEHED a-klass (võistlusel jagatud reitingupunktid)

koht  nimipunktid
1 Kert Truus 153.0
2 Vallo Lees 147.9
3 Marek Tammsoo 142.8
4 Jaare Pentus 137.7
5 Raul Beekmann 132.6
6 Ülari Lees 127.5
7 Olari Nebokat 122.4
8 Carl Kinnunen 117.3
9 Meelis Malva 112.2
10 Jaanus Jaanimägi 107.1

MEHED B-klass (Võistlusel jagatud reitingupunktid)

koht  nimipunktid
1 Janek Raid 153.0
2 Kalvi Laasalu 147.9
3 Jaanek Talisainen 142.8
4 Kristjan Leisner 137.7
5 Gabriel Veide 132.6
6 Ivari Lige 127.5
7 Teet Vares 122.4
8 Andrei Karhu 117.3
9 Ain Aigro 112.2
10 Toomas Vellemäe 107.1
 11 Raino Pobbol 102.0
12 Margo Meenisk 96.9

MEHED C-klass (VÕISTLUSEL JAGATUD REITINGUPUNKTID)

koht  nimipunktid
1 Leho Matsi 153.0
2 Simo Kree 147.9
3 Aleksandr Kolosov 142.8
4 Sulev Pärn 137.7
5 Sergei Karpenko 132.6
6 Oskar Vares 127.5
7 Siim Henrik Saar 122.4
8 Jüri Lee 117.3
9 Gunnar Saar 112.2
10 Aleksandr Mistsenko 107.1
11 Teet Ojamets 102.0
12 Mart Rõuk 96.9
13 Kaarel Jaanimägi 91.8
14 Reimo Varimõis 86.7
15 Tõnis Reinula 81.6
16 Martin Ruuto 76.5
17 Erki Jõgi 71.4
18 Jaanus Malm 66.3
19 Peeter Käsper 61.2 
20 Eero Rändla 56.1
21 Hannu Kinnunen 51.0
22 Karl Martin Veiderpass 45.9
23 Taavi Roossaar 40.8
24 Tarmo Kast 35.7
25 Lembit Luik 30.6
26 Andrei Kree 25.5
27 Artur Štainbaht 20.4
28 Harri Oltre 15.3
29 Hainar Vendt 10.2
30 Andrus Henga 5.1
31 Sven Lubja 5.1
32 Raivo Vähi 5.1
33 Ekke Aron Rõuk 5.1
34 Erik Papstel 5.1
35 Rene Kivi 5.1

2

PÄRNUMAA MV 2020

Perona Bowling, Pärnu
16.01. - 19.01.2020

Võistluse ERS koef.
Meestel: 5.46
Naistel: 2.96

MEHED a-klass (võistlusel jagatud reitingupunktid)

koht  nimipunktid
1 Carl Kinnunen 163.8
2 Ülari Lees 158.3
3 Vallo Lees 152.9
4 Rasmus Parts 147.4
5 Jaare Pentus 142.0
6 Raul Beekmann 136.5
7 Hardi Dreier 131.0
8 Silver Uibu 125.6
9 Aivar Leinemann 120.1
10 Udo Sulp 114.7
11 Jaanus Jaanimägi 109.2
12 Meelis Malva 103.7
13 Marek Tammsoo 98.3
14 Taimar Lank 92.8

MEHED B-klass (Võistlusel jagatud reitingupunktid)

koht  nimipunktid
1 Raino Pobbol 163.8
2 Toomas Talviste 158.3
3 Jaanek Talisainen 152.9
4 Heikki Haljasmets 147.4
5 Taavi Allsalu 142.0
6 Marek Lee 136.5
7 Raivo Tamm 131.0
8 Andrei Karhu 125.6
9 Janek Raid 120.1
10 Teet Vares 114.7
 11 Remo Toodo 109.2
12 Ivari Lige 103.7
13 Jüri Ristimägi 98.3
14 Andres Nigol 92.8
15 Kristjan Leisner 87.4
16 Gabriel Veide 81.9

MEHED C-klass (VÕISTLUSEL JAGATUD REITINGUPUNKTID)

koht  nimipunktid
1 Jaanus Malm 163.8
2 Oskar Vares 158.3
3 Sulev Pärn 152.9
4 Joosep Talviste 147.4
5 Tarmo Kast 142.0
6 Aare Lõhmus 136.5
7 Aleksandr Mistsenko 131.0
8 Harri Oltre 125.6
9 Jaak Hunt 120.1
10 Gunnar Saar 114.7
11 Jevgeni Tihhonov 109.2
12 Eero Rändla 103.7
13 Lauri Isakar 98.3
14 Siim Hendrik Saar 92.8
15 Leho Matsi 87.4
16 Kaarel Jaanimägi 81.9
17 Tiit Valdaru 76.4
18 Harry Lind 71.0
19 Gerry Inso 65.5
20 Andrei Kree 60.1
21 Simo Kree 54.6
22 Kristofer Saarm 49.1
23 Alex Aaviste 43.7
24 Peeter Käsper 38.2

3

Tallinna MV 2020

AMB Akadeemia, Tallinn
14.02. - 16.02.2020

Võistluse ERS koef.
Meestel: 5.46
Naistel: 2.96

MEHED a-klass (võistlusel jagatud reitingupunktid)

koht  nimipunktid
1 Jaare Pentus 135.0
2 Udo Sulp 130.5
3 Hardi Dreier 126.0
4 Marek Tammsoo 121.5
5 Meelis Malva 117.0
6 Jaanus Jaanimägi 112.5
7 Carl Kinnunen 108.0
8 Aivar Leinemann 103.5
9 Raul Beekmann 99.0
10 Aare Noormaa 94.5

MEHED B-klass (Võistlusel jagatud reitingupunktid)

koht  nimipunktid
1 Jaanek Talisainen 135.0
2 Margo Meenisk 130.5
3 Heikki Haljasmets 126.0
4 Ivari Lige 121.5
5 Jüri Ristimägi 117.0
6 Toomas Talviste 112.5
7 Maarek Lee 108.0
8 Janek Raid 103.5
9 Taavi Allsalu 99.0
10 Raino Pobbol 94.5
 11 Kalvi Laasalu 90.0
12 Teet Vares 85.5
13 Toomas Vellemäe 81.0
14 Gabriel Veide 76.5

MEHED C-klass (VÕISTLUSEL JAGATUD REITINGUPUNKTID)

koht  nimipunktid
1 Leho Matsi 135.0
2 Rene Kivi 130.5
3 Harry Lind 126.0
4 Tarmo Kast 121.5
5 Kaarel Jaanimägi 117.0
6 Jaanus Malm 112.5
7 Peeter Grünthal 108.0
8 Gunnar Saar 103.5
9 Aleksander Mistsenko 99.0
10 Andrei Kree 94.5
11 Erki Jõgi 90.0
12 Karl Martin Veiderpass 85.5
13 Sulev Pärn 81.0
14 Mart Rõuk 76.5
15 Lembit Luik 72.0
16 Harri Oltre 67.5
17 Tannar Talusaar 63.0
18 Peeter Käsper 58.5
19 Sven Lubja 54.0
20 Siim Hendrik Saar 49.5
21 Kristofer Saarm 45.0

 

A, B, C koondtabel

A, B, C koondtabel

koht  nimiKlassSanta
Open
Pärnumaa
MV
Tallinna
MV
summa
1 Jaare Pentus A 137.7 131.0 135.0 403.7
2 Carl Kinnunen A 112.2 163.8 99.0 375.0
3 Marek Tammsoo A 142.8 65.5 117.0 325.3
4 Jaanek Talisainen B 81.6 114.7 121.5 317.8
5 Raul Beekmann A 132.6  125.6 49.5 307.7
6 Vallo Lees A 147.9 152.9   300.8
7 Ülari Lees A 127.5 158.3   285.8
8 Meelis Malva A 76.5  71.0 112.5 260.0
9 Hardi Dreier A   120.1  126.0 246.1
10 Jaanus Jaanimägi A 40.8  76.4 108.0 225.2
11 Leho Matsi A  107.1  5.5 103.5 216.1
12 Udo Sulp A    81.9 130.5 212.4
13 Janek Raid B  117.3  38.2 54.0 209.5
14 Toomas Talviste B    136.5 72.0 208.5
15 Heikki Haljasmets B   98.3  90.0 188.3
16 Raino Pobbol B  5.1  142.0 40.5 187.6
17 Aivar Leinemann A    92.8 76.5 169.3
18 Kert Truus A 153.0     153.0
19 Rasmus Parts A   147.4   147.4
20 Taavi Allsalu B    87.4 45.0 132.4
21 Sulev Pärn C 91.8 32.8 4.5 129.1
22 Jaanus Malm C 5.1  103.7 18.0 126.8
23 Ivari Lige B  35.7  5.5 85.5 126.7
24 Olri Nebokat A 122.4     122.4
25 Kalvi Laasalu B 86.7    31.5 118.2
26 Maarek Lee B   54.6 63.0 117.6
27 Oskar Vares C 56.1 60.1    116.2
28 Silver Uibu A    109.2   109.2
29 Simo Kree C 102.0 5.5    107.5
30 Margo Meenisk B 5.1   94.5 99.6
31 Aleksandr Kolosov C 96.9     96.9
32 Jüri Ristimägi B   5.5  81.0 86.5
33 Kristjan Leisner B 71.4 5.5    76.9
34 Gabriel Veide B 66.3  5.5 4.5 76.3
35 Rene Kivi C 5.1    67.5 72.6
36 Andrei Karhu B 20.4 43.7    64.1
37 Harry Lind C   5.5  58.5 64.0
38 Teet Vares B 30.6 5.5  27.0 63.1
39 Sergei Karpenko C 61.2     61.2
40 Siim Henrik Saar C  51.0 5.5 4.5 61.0
41 Tarmo Kast C  5.1 16.4  36.0 57.5
42 Raivo Tamm B   49.1   49.1
43 Jüri Lee C 45.9     45.9
44 Gunnar Saar C 25.5  5.5 9.0 40.0
45 Kaarel Jaanimägi C 5.1 5.5  22.5 33.1
46 Joosep Talviste C   27.3   27.3
47 Aleksandr Mistsenko C 15.3 5.5  4.5 25.3
48 Taimar Lank A   21.8   21.8
49 Andrei Kree C 5.1 5.5  4.5 15.1
50 Harri Oltre C 5.1 5.5  4.5 15.1
51 Peeter Käsper C 5.1  5.5  4.5 15.1
52 Peeter Grünthal C     13.5 13.5
53 Aare Lõhmus C   10.9   10.9
54 Eero Rändla C  5.1 5.5    10.6
55 Ain Aigro B  10.2     10.2
56 Kristofer Saarm C   5.5  4.5 10.0
57 Toomas Vellemäe B  5.1   4.5 9.6
58 Erki Jõgi C 5.1    4.5 9.6
59 Karl Martin Veiderpass C  5.1   4.5 9.6
60 Lembit Luik C 5.1    4.5 9.6
61 Mart Rõuk C  5.1   4.5 9.6
62 Sven Lubja C 5.1   4.5 9.6
63 Andres Nigol B    5.5   5.5
64 Remo Toodo B   5.5    5.5
65 Alex Aaviste C    5.5   5.5
66 Gerry Inso C    5.5   5.5
67 Jaak Hunt C   5.5    5.5
68 Jevgeni Tihhonov C    5.5   5.5
69 Lauri Isakar C    5.5   5.5
70 Tiit Valdaru C   5.5    5.5
71 Andrus Henga C 5.1     5.1
72 Artur Stainbaht C 5.1     5.1
73 Ekke Aron Rõuk C 5.1     5.1
74 Erik Papstel C 5.1     5.1
75 Hainar Vendt C 5.1     5.1
76 Hannu Kinnunen C 5.1     5.1
77 Martin Ruuto C 5.1     5.1
78 Raivo Vähi C 5.1     5.1
79 Raimo Varimõis C 5.1     5.1
80 Taavi Roossaar C 5.1     5.1
81 Teet Ojamets C 5.1     5.1
82 Tõnis Reinula C 5.1     5.1
83 Aare Noormaa A     4.5 4.5
84 Tannar Talusaar C     4.5 4.5
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee