EestiMV2019 projektor

Reiting 2018-2019, mehed

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, meeste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, meeste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 190 punkti ja rohkem)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinn
MV
Põlva
Kevad
summa
1 Marek Tammsoo 80 160 100 70 70 480.0
2 Raul Beekmann 70 120 70 160 50 470.0
3 Jaare Pentus 50 110 30 140 100 430.0
4 Carl Kinnunen 60 90 35 200 45 430.0
5 Ülari Lees 100 200     20 320.0
6 Gabriel Veide 55 100 6 90 25 276.0
7 Vallo Lees   140 80   15 235.0
8 Jaanus Jaanimägi   30 45 80 60 215.0
9 Udo Sulp     25 100 80 205.0
10 Meelis Malva   40 10 120   170.0
11 Aare Noormaa 45 50 15   40 150.0
12 Rasmus Parts   80 60     140.0
13 Aivar Leinemann     20 110   130.0
14 Heikki Haljasmets   70     30 100.0
15 Hardi Dreier     40   55 95.0
16 Kalvi Laasalu   60 8     68.0
17 Silver Uibu     55     55.0
18 Taimar Lank     50     50.0
19 Jaanek Talisainen         35 35.0

B-võistlusklass (mängijad keskmisega 175 kuni 189,9 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
summa
1 Taavi Allsalu 80 200 45 120 80 525.0
2 Margo Meenisk   160 100 160 55 475.0
3 Priit Kolumbus 100 120 70 100 70 460.0
4 Teet Vares   110 40 90 35 275.0
5 Raivo Vähi 70 40 6 80 60 256.0
6 Timo Vilumets       200   200.0
7 Janek Raid   50 55 60   165.0
8 Andres Nigol   100 15   40 155.0
9 Remo Toodo 60 35   45 140.0
10 Raino Pobbol       110 30 140.0
11 Lembit Ehtla       140   140.0
12 Toomas Vellemäe   70   70   140.0
13 Mart Rõuk   140       140.0
14 Ain Aigro   80 8   50 138.0
15 Gunnar Saar 50 30 25   20 125.0
16 Kristjan Leisner   90 30     120.0
17 Ivari Lige         100 100.0
18 Toomas Talviste     80     80.0
19 Jüri Ristimägi 45 12 20     77.0
20 Riho Alliksoo     60     60.0
21 Raivo Tamm 60         60.0
22 Yuri Barkov 55         55.0
23 Maarek Lee       50   50.0
24 Taavi Roossaar     50     50.0
25 Aleksandr Mistsenko   16     25 41.0
26 Marko Mölder   20       20.0
27 Eero Rändla     10     10.0

C-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 175 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
summa
1 Leho Matsi 100 160 60 160 60 540.0
2 Oskar Vares   200 20 110 100 430.0
3 Sulev Pärn   110   200 30 340.0
4 Hannu Kinnunen 50 140 70   50 310.0
5 Andrei Kree     100 90 45 235.0
6 Sven Lubja   100 15 70 25 210.0
7 Erki Jõgi 55 80     70 205.0
8 Tannar Talusaar   120   60   180.0
9 Jaanus Malm     10 140   150.0
10 Gerry Inso   90 55     145.0
11 Jaak Karu       120   120.0
12 Martin Ruuto       100   100.0
13 Teet Ojamets 30 60       90.0
14 Aare Lõhmus     45   40 85.0
15 Lembit Luik         80 80.0
16 Jukka Iivonen       80   80.0
17 Jaak Hunt     80     80.0
18 Feliks Korkiainen 80         80.0
19 Siim Henrik Saar 20 50 4     74.0
20 Andrei Karhu 35   35     70.0
21 Aleksandr Kolosov 70         70.0
22 Jüri Lee   70       70.0
23 Sergey Nikitin 60         60.0
24 Ingmar Papstel     8 50   58.0
25 Mati Juursalu     50     50.0
26 Eldar Salmanov 45         45.0
27 Kristofer Saarm     4 20 20 44.0
28 Ekke Aron Rõuk       40   40.0
29 Joosep Talviste     40     40.0
30 August Rozenthal 40         40.0
31 Andrus Henga         35 35.0
32 Erik Papstel     5 30   35.0
33 Raul Pärn         30 30.0
34 Joosep Põder     30     30.0
35 Tanel Künnapas     25     25.0
36 Even Grube 25         25.0
37 Markus Põder     3     3.0

1

NARVA SÜGIS 2018

BomBey, Narva 
12.11. - 18.11.2018

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 100,0
2 Marek Tammsoo 80,0
3 Raul Beekmann 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Gabriel Veide 55,0
6 Jaare Pentus 50,0
7 Aare Noormaa 45,0
8 - 40,0
9 - 35,0
10 - 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Priit Kolumbus 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Raivo Vähi 70,0
4 Raivo Tamm 60,0
5 Yuri Barkov 55,0
6 Gunnar Saar 50,0
7 Jüri Ristimägi 45,0
8 - 40,0
9 - 35,0
10 - 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Leho Matsi 100,0
2 Feliks Korkiainen 80,0
3 Aleksandr Kolosov 70,0
4 Sergey Nikitin 60,0
5 Erki Jõgi 55,0
6 Hannu Kinnunen 50,0
7 Eldar Salmanov 45,0
8 August Rozenthal 40,0
9 Andrei Karhu 35,0
10 Teet Ojamets 30,0
11 Even Grube 25,0
12 Siim Henrik Saar 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

2

SANTA OPEN 2018

AMB Akadeemia, Tallinn 
01.12. - 09.12.2018

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 200,0
2 Marek Tammsoo 160,0
3 Vallo Lees 140,0
4 Raul Beekmann 120,0
5 Jaare Pentus 110,0
6 Gabriel Veide 100,0
7 Carl Kinnunen 90,0
8 Rasmus Parts 80,0
9 Heikki Haljasmets 70,0
10 Kalvi Laasalu 60,0
11 Aare Noormaa 50,0
12 Meelis Malva 40,0
13 Jaanus Jaanimägi 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Allsalu 200,0
2 Margo Meenisk 160,0
3 Mart Rõuk 140,0
4 Priit Kolumbus 120,0
5 Teet Vares 110,0
6 Andres Nigol 100,0
7 Kristjan Leisner 90,0
8 Ain Aigro 80,0
9 Toomas Vellemäe 70,0
10 Remo Toodo 60,0
11 Janek Raid 50,0
12 Raivo Vähi 40,0
13 Gunnar Saar 30,0
14 Marko Mölder 20,0
15 Aleksandr Mistsenko 16,0
16 Jüri Ristimägi 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Oskar Vares 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Hannu Kinnunen 140,0
4 Tannar Talusaar 120,0
5 Sulev Pärn 110,0
6 Sven Lubja 100,0
7 Gerry Inso 90,0
8 Erki Jõgi 80,0
9 Jüri Lee 70,0
10 Teet Ojamets 60,0
11 Siim Henrik Saar 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

3

PÄRNU MV 2019

Perona Bowling, Pärnu 
17.01. - 20.01.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Marek Tammsoo 100,0
2 Vallo Lees 80,0
3 Raul Beekmann 70,0
4 Rasmus PArts 60,0
5 Silver Uibu 55,0
6 Taimar Lank 50,0
7 Jaanus Jaanimägi 45,0
8 Hardi Dreier 40,0
9 Carl Kinnunen 35,0
10 Jaare Pentus 30,0
11 Udo Sulp 25,0
12 Aivar Leinemann 20,0
13 Aare Noormaa 15,0
14 Meelis Malva 10,0
15 Kalvi Laasalu 8,0
16 Gabriel Veide 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Margo Meenisk 100,0
2 Toomas Talviste 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Riho Alliksoo 60,0
5 Janek Raid 55,0
6 Taavi Roossaar 50,0
7 Taavi Allsalu 45,0
8 Teet Vares 40,0
9 Remo Toodo 35,0
10 Kristjan Leisner 30,0
11 Gunnar Saar 25,0
12 Jüri Ristimägi 20,0
13 Andres Nigol 15,0
14 Eero Rändla 10,0
15 Ain Aigro 8,0
16 Raivo Vähi 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Andrei Kree 100,0
2 Jaak Hunt 80,0
3 Hannu Kinnunen 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Gerry Inso 55,0
6 Mati Juursalu 50,0
7 Aare Lõhmus 45,0
8 Joosep Talviste 40,0
9 Andrei Karhu 35,0
10 Joosep Põder 30,0
11 Tanel Künnapas 25,0
12 Oskar Vares 20,0
13 Sven Lubja 15,0
14 Jaanus Malm 10,0
15 Ingmar Papstel 8,0
16 Erik Papstel 6,0
17 Siim Henrik Saar 5,0
18 Kristofer Saarm 4,0
19 Markus Põder 3,0
20 - 2,0

 

4

TALLINNA MV 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
15.01. - 17.01.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Carl Kinnunen 200,0
2 Raul Beekmann 160,0
3 Jaare Pentus 140,0
4 Meelis Malva 120,0
5 Aivar Leinemann 110,0
6 Udo Sulp 100,0
7 Gabriel Veide 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Marek Tammsoo 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Timo Vilumets 200,0
2 Margo Meenisk 160,0
3 Lembit Ehtla 140,0
4 Taavi Allsalu 120,0
5 Raino Pobbol 110,0
6 Priit Kolumbus 100,0
7 Teet Vares 90,0
8 Raivo Vähi 80,0
9 Toomas Vellemäe 70,0
10 Janek Raid 60,0
11 Maarek Lee 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Sulev Pärn 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Jaanus Malm 140,0
4 Jaak Karu 120,0
5 Oskar Vares 110,0
6 Martin Ruuto 100,0
7 Andrei Kree 90,0
8 Jukka Iivonen 80,0
9 Sven Lubja 70,0
10 Tannar Talusaar 60,0
11 Ingmar Papstel 50,0
12 Ekke Aron Rõuk 40,0
13 Erik Papstel 30,0
14 Kristofer Saarm 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

5

SB PÕLVA KEVAD 2019

Edu Bowling, Põlva 
12.04. - 14.04.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jaare Pentus 100,0
2 Udo Sulp 80,0
3 Marek Tammsoo 70,0
4 Jaanus Jaanimägi 60,0
5 Hardi Dreier 55,0
6 Raul Beekmann 50,0
7 Carl Kinnunen 45,0
8 Aare Noormaa 40,0
9 Jaanek Talisainen 35,0
10 Heikki Haljasmets 30,0
11 Gabriel Veide 25,0
12 Ülari Lees 20,0
13 Vallo Lees 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ivari Lige 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Raivo Vähi 60,0
5 Margo Meenisk 55,0
6 Ain Aigro 50,0
7 Remo Toodo 45,0
8 Andres Nigol 40,0
9 Teet Vares 35,0
10 Raino Pobbol 30,0
11 Aleksandr Mistsenko 25,0
12 Gunnar Saar 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Oskar Vares 100,0
2 Lembit Luik 80,0
3 Erki Jõgi 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Raul Pärn 55,0
6 Hannu Kinnunen 50,0
7 Andrei Kree 45,0
8 Aare Lõhmus 40,0
9 Andrus Henga 35,0
10 Sulev Pärn 30,0
11 Sven Lubja 25,0
12 Kristofer Saarm 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

 

A, B, C koondtabel

A, B, C koondtabel

koht  nimiKlassNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
summa
1 Raul Beekmann A 70 100 70 160 45 445.0
2 Marek Tammsoo A 80 160 100 4 70 414.0
3 Carl Kinnunen A 60 70 25 200 40 395.0
4 Jaare Pentus A 30 90 15 140 100 375.0
5 Ülari Lees A 100 200     8 308.0
6 Taavi Allsalu B 40 110 1 50 35 236.0
7 Gabriel Veide A 55 80 1 90 10 236.0
8 Vallo Lees A   120 80   1 201.0
9 Udo Sulo A     10 100 80 190.0
10 Oskar Vares C   140 1 2 6 149.0
11 Jaanus Jaanimägi A   8 45 30 60 143.0
12 Margo Meenisk B   30 35 70 4 139.0
13 Meelis Malva A   10 2 120   132.0
14 Rasmus Parts A   60 60     120.0
15 Aivar Leinemann A     8 110   118.0
16 Priit Kolumbus B 50 12 20 20 15 117.0
17 Hardi Dreier A     40   50 90.0
18 Timo Vilumets B       80   80.0
19 Heikki Haljasmets A   50     20 70.0
20 Aare Noormaa A 15 20 4   30 69.0
21 Leho Matsi C 45 4 1 10 1 61.0
22 Lembit Ehtla B       60   60.0
23 Ivari Lige B         55 55.0
24 Silver Uibu A     55     55.0
25 Taimar Lank A     50     50.0
26 Raino Pobbol B       40 1 41.0
27 Kalvi Laasalu A   40 1     41.0
28 Feliks Korkiainen C 35         35.0
29 Toomas Talviste B     30     30.0
30 Jaanek Talisainen A         25 25.0
31 Aleksandr Kolosov C 25         25.0
32 Teet Vares B   6 1 12 1 20.0
33 Sergey Nikitin C 20         20.0
34 Sulev Pärn C   2   16 1 19.0
35 Raivo Vähi B 6 2 1 2 5 16.0
36 Mart Rõuk B   16       16.0
37 Erki Jõgi C 10 2     1 13.0
38 Hannu Kinnunen C 8 2 1   1 12.0
39 Jaanus Malm C     1 8   9.0
40 Janek Raid B   2 5 2   9.0
41 Ain Aigro B   2 1   3 6.0
42 Sven Lubja C   2 1 2 1 6.0
43 Jaak Karu C       6   6.0
44 Riho Alliksoo B     6     6.0
45 Remo Toodo B   2 1   2 5.0
46 Gunnar Saar B 1 2 1   1 5.0
47 Eldar Salmanov C 5         5.0
48 Andrei Kree C     1 2 1 4.0
49 Kristofer Saarm C     1 2 1 4.0
50 Andres Nigol B   2 1   1 4.0
51 Tannar Talusaar C   2   2   4.0
52 Toomas Vellemäe B   2   2   4.0
53 Jüri Ristimägi B 1 2 1     4.0
54 Siim Henrik Saar C 1 2 1     4.0
55 Raivo Tamm B 4         4.0
56 Aleksandr Mistsenko B   2     1 3.0
57 Erik Papstel C     1 2   3.0
58 Ingmar Papstel C     1 2   3.0
59 Taavi Roossaar B     3     3.0
60 Gerry Inso C   2 1     3.0
61 Kristjan Leisner B   2 1     3.0
62 Teet Ojamets C 1 2       3.0
63 Yuri Barkov B 3         3.0
64 Aare Lõhmus C     1   1 2.0
65 Ekke Aron Rõuk C       2   2.0
66 Jukka Iivonen C       2   2.0
67 Maarek Lee B       2   2.0
68 Martin Ruuto C       2   2.0
69 Andrei Karhu C 1   1     2.0
70 August Rozenthal C 2         2.0
71 Jüri Lee C   2       2.0
72 Marko Mölder B   2       2.0
73 Lembit Luik C         1 1.0
74 Raul Pärn C         1 1.0
75 Andrus Henga C         1 1.0
76 Eero Rändla B     1     1.0
77 Jaak Hunt C     1     1.0
78 Joosep Põder C     1     1.0
79 Joosep Talviste C     1     1.0
80 Markus Põder C     1     1.0
81 Mati Juursalu C     1     1.0
82 Tanel Künnapas C     1     1.0
83 Even Grube C 1         1.0
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee