Eesti 300 klubi

 jrknimikuupäevvõistlussarivideo
1 Magnar Bergmann 02.03.2002 Perona Maraton 1 1  
2 Märt Raadik 23.03.2002 Perona Klubimaraton 2 24  
3 Raul Beekmann 20.04.2002 Dialog Cup finaal 4  
4 Raivo Tamm 12.06.2003 Perona paarismaraton öörobin 1 6  
5 Jari Hytönen 18.01.2004 Renault Cup 3  
6 Andres Mäemets 18.01.2004 Renault Cup 2  
7 Magnar Bergmann 15.02.2004 Kuul Saali Talve-Robin eelvoor 1  
8 Udo Sulp 30.04.2004 EBL Cup 2004 6  
9 Rasmus Parts 22.05.2004 Eesti Meistrivõistlused 6  
10 Udo Sulp 08.05.2005 Tartu meistrivõistlused 3  
11 Udo Sulp 24.09.2005 Eesti Meistrite Karikas 5  
12 Aivar Leinemann 19.06.2006 Jaanikäp 3  
13 Kalle Roostik 14.10.2006 Rakvere Klubikarikas 2  
14 Katrin Västra 25.10.2006 Tallink Open 4  
15 Janno Kannike 03.11.2006 Individuaal Liiga 4.etapp 4  
16 Kristjan Leisner 12.01.2007 Lohe Kapp 3.etapp 5  
17 Jaak Vapper 01.03.2007 HobbyBowling Klubikarikas 4  
18 Kert Truus 12.03.2007 Lohe Kapp 5.etapp 4  
19 Heikki Haljasmets 12.03.2007 Lohe Kapp 5.etapp 3  
20 Kalvi Laasalu 09.04.2007 Lohe Kapp 7.etapp 3  
21 Kalle Roostik 16.06.2007 Lääne-Viru Meistrivõistlused 3  
22 Janno Kannike 06.10.2007 Lohe Kapp, finaal 6  
23 Janno Vilberg 19.11.2007 Rakvere Firmaliiga 5  
24 Juhan Soekõrv 22.11.2007 Pärnu Firmaliiga 3  
25 Risto Hanson 01.12.2007 Perona Klubikarikas 5  
26 Ülari Lees 12.12.2007 Tartu Firmaliiga 3  
27 Vallo Lees 11.02.2008 Viljandi Firmaliiga 2  
28 Tormi Soekõrv 11.02.2008 Tallinna Liiga 5  
29 Udo Sulp 24.02.2008 Tallinna Meistrivõistlused 1  
30 Rasmus Parts 29.02.2008 Ind. Liiga 2008 kevad, 2.etapp 4  
31 Vallo Lees 04.03.2008 Tartu Firmaliiga 1  
32 Leho Aros 05.03.2008 Rakvere Klubikarikas 2  
33 Mihkel Eimla 18.03.2008 Juunioride EM 6  
34 Janno Kannike 21.03.2008 Krabi Open 4  
35 Udo Sulp 11.04.2008 Ind. Liiga 2008 kevad, 5.etapp 3  
36 Janno Kannike 19.04.2008 Tartu Meistrivõistlused 6  
37 Aare Noormaa 26.04.2008 Tallinna Liiga 5  
38 Raul Beekmann 18.05.2008 Eesti Meistrivõistlused 1  
39 Udo Sulp 30.05.2008 Pärnu Open 1  
40 Lauri Raadik 14.06.2008 Jaanikäp 1  
41 Udo Sulp 11.09.2008 Eesti Meistrite Karikas 1  
42 Kert Truus 08.10.2008 Lohe Kapp 13.etapp 5  
43 Priit Alep 16.12.2008 Tartu Firmaliiga, finaal 1  
44 Ülari Lees 25.01.2009 Forselius BC meistrivõistlused 5  
45 Heikki Haljasmets 11.02.2009 Lohe Kapp 3.etapp 1  
46 Silver Uibu 11.02.2009 Perona Klubikarikas, 2. etapp 4  
47 Jari Hytönen 14.04.2009 Tallinna liiga, 15.voor 4  
48 Silver Uibu 15.04.2009 Perona klubikarikas, 10.etapp 5  
49 Vallo Lees 24.04.2009 Tartu meistrivõistlused 1  
50 Kert Truus 25.04.2009 Tartu meistrivõistlused 4  
51 Priit Alep 20.06.2009 Jaanikäp, finaal 2  
52 Raul Beekmann 30.09.2009 Lohe Kapp 13.etapp 5  
53 Aivar Leinemann 14.10.2009 Lohe Kapp 15.etapp 5  
54 Margo Meenisk 11.11.2009 Lohe Kapp 16.etapp 5  
55 Hardi Dreier 23.11.2009 Tartu firmaliiga 3.etapp 4  
56 Andres Mäemets 17.12.2009 Christmas Dialog Cup 1  
57 Vallo Lees 17.12.2009 Christmas Dialog Cup 5  
58 Taavi Allsalu 19.02.2010 Tallinna meistrivõistlused 4  
59 Kert Truus 08.03.2010 Tallinna Liiga, 7 voor 1  
60 Ülari Lees 01.04.2010 Juunioride EM, Team Day 2 3  
61 Kert Truus 04.04.2010 Juunioride EM, finaal 3  
62 Hannu Kinnunen 29.05.2010 Tartu meistrivõistlused 5  
63 Ülari Lees 29.05.2010 Tartu meistrivõistlused 6  
64 Hannu Kinnunen 17.12.2010 Fellin Cup 2010 1  
65 Aivar Leinemann 18.12.2010 Fellin Cup 2010 1  
66 Taavi Allsalu 19.12.2010 Fellin Cup 2010 4  
67 Viljar Mandri 09.04.2011 24h Puhast Bowlingut 16  
68 Viljar Mandri 10.04.2011 24h Puhast Bowlingut 46  
69 Vallo Lees 30.04.2011 Tartu meistrivõistlused 1  
70 Vallo Lees 14.05.2011 Eesti meistrivõistlused 4  
71 Kert Truus 17.06.2011 Meeste EM, team short oil 3  
72 Tormi Soekõrv 11.07.2011 Pärnu Open Tervise eelvoor 6  
73 Kert Truus 13.08.2011 Estonian Open 2  
74 Udo Sulp 19.02.2012 Viljandi meistrivõistlused 6  
75 Jaanus Jaanimägi 11.03.2012 Hobbybowling, klubikarika 11.etapp 1  
76 Kert Truus 30.10.2012 Tallinna Liiga, 2 voor 3  
77 Priit Alep 26.11.2012 Tartu firmaliiga 4  
78 Hannu Kinnunen 10.04.2013 F-Cup 13.etapp 4  
79 Priit Alep 25.04.2013 Tartu meistrivõistlused 4  
80 Raul Beekmann 28.04.2013 Tartu meistrivõistlused 3  
81 Lauri Alviste 05.05.2013 Veskisilla Klubikarika 2.etapp 3  
82 Aivar Leinemann 07.05.2013 Tallinna Liiga, 14 voor 5  
83 Raul Beekmann 07.07.2013 Czech Open, finaalid 1  
84 Margus Ong 16.07.2013 F-Cup, 9. etapp 1  
85 Hannu Kinnunen 10.12.2013 F-Cup, 10.etapp 2  
86 Udo Sulp 14.12.2013 Eesti seenioride meistrivõistlused 4  
87 Jari Hytönen 15.12.2013 Eesti seenioride meistrivõistlused 2  
88 Peep Lepikult 18.03.2014 Baltic Bowlingu karikas, 7.etapp 1  
89 Jaanus Jaanimägi 06.04.2014 EVML Cup 2014, 3.etapp 4  
90 Udo Sulp 14.04.2014 Tartu Firmaliiga kevadetapp 4  
91 Raul Beekmann 16.04.2014 Lohe Kapp 13.etapp 3  
92 Udo Sulp 22.04.2014 F-Cup, 9.etapp 3  
93 Udo Sulp 16.05.2014 Tartu meistrivõistlused 2  
94 Alo Paumets 19.05.2014 Igamehe bowling, kevad 7.etapp 4  
95 Raul Beekmann 25.10.2014 Pärnu reitingumaraton 14  
96 Vallo Lees 11.01.2015 Näärikäp 2  
97 Raul Beekmann 13.01.2015 Tallinna Liiga, 8 etapp 1  
98 Vallo Lees 10.02.2015 F-Cup, 3.etapp 1  
99 Vallo Lees 17.02.2015 F-Cup, 4.etapp 4  
100 Kert Truus 25.03.2015 Lohekap, 13.etapp 3  
101 Vallo Lees 07.04.2015 F-Cup 3  
102 Jaare Pentus 25.07.2015 QubicaAMF Eesti valikvõistlus 4  
103 Taimar Lank 05.03.2016 Lõuna-Eesti Meistrivõistlused 2016 5  
104 Udo Sulp 29.03.2016 F-Cup, 7.etapp 5  
105 Ülari Lees 07.08.2016 QubicaAMF Eesti valikvõistlus 1  
106 Kert Truus 21.09.2016 LoheKapp, 1.etapp 3  
107 Kert Truus 21.09.2016 LoheKapp, 1.etapp 6  
108 Aare Noormaa 07.03.2017 Tallinna Liiga 2016-2017 4  
109 Kert Truus 29.03.2017 Lohe kapp 2017 6  
110 Kert Truus 02.05.2017 Tallinna Liiga 2016-2017 1  
111 Kert Truus 02.06.2017 Pärnu Open 1  
112 Priit Kolumbus 07.10.2017 Perona Klubikarikas 3 Youtube link
113 Taimar Lank 07.02.2018 Perona Klubikarikas 4  
114 Rasmus Parts 18.02.2018 Tallinna Meistrivõistlused 2018 6 Youtube link
115 Carl Kinnunen 06.03.2018 F-Cup 1 YouTube link
116 Vallo Lees 08.04.2018 Viljandi Lahtised Meistrivõistlused 2018 3 YouTube link
117 Taimar Lank 26.05.2018 Perona Klubikarikas, finaalid 1 YouTube link
117 Kert Truus 04.08.2018 Brunswick Estonian Open 2 YouTube link
118 Raul Beekmann 21.11.2018 Lohe kapp 2019 4 YouTube link
119 Raul Beekmann 12.12.2018 Lohe kapp 2019 3  

"Eesti 300 klubis" on kirjas ainult võistlustel visatud tulemused. Arvesse lähevad võistlused, millel on olemas EVML-i võistlusmäärustele vastav reglement. Võistluse kohtunik peab 300 punktisest tulemusest EVML-i teavitama kirjalikult 7 päeva jooksul.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee