RAKVERE-RAPLA-NARVA KLUBIDE VAHELINE VÕISTLUS

Reedel 27. novembril toimus Rakvere Bowlingus ööturniir (vol 11), kus võistlesid omavahel Rakvere, Rapla ja Narva bowlingu klubid. Mõõtu võeti individuaalselt ja võistkondlikult, mängiti 12 sarja 9 Pin No-Tap Bowlingut (ehk 9 = X). Võitjaks tuli Narva klubi 15700 punktiga, edestades kohalikku Rakvere võistkonda vaid 112 punktiga. Viimasele sarjale läks eduseisus Rakvere, kuigi edu oli vaid 37 punkti.


Individuaalses arvestuses vahetus esikolmik peaaegu iga mäng, pikemalt jäi sinna püsima Sergei, kelle edu oli kohati mitu sada punkti teiste ees. Enne viimast sarja oli liidriga vahe tasa teinud Martin, kes suutis korraks ka 7 punktiga juhtima minna. Viimases sarjas oli parem Sergei 199 vs 195, mis koos võiduboonustega andis talle ka üldvõidu.


Parima individuaalse skoori 300 punkti (No-Tap) sai Martin, visates kolmandas sarjas 11 “puhast” strike’i. Häid tulemusi näitasid veel mitmed mängijad, üle 250 punkti saadi 13 korral ning kümne erineva võistleja poolt. Rapla klubi parim oli Raino, kes sai kokkuvõttes 4. koha.


Esikolmik:
1. Sergei (Narva) 🥇
2. Martin (Rakvere) 🥈
3. Jevgeni (Narva) 🥉


Tulemusi näeb Rakvere Bowlingu kodulehet

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee