Narva kutsub seenioreid turniirile!

Narvas, Bombey Bowling'us mängitakse 3-ndal augustil seenioride vahel välja suvine karikas. Tegemist on soodsa mänguvõimalusega, kus enda vormi suvisel madalperioodil testida. 

Turniiri reeglid leiab siit. 

 

Eriolukorra leevenemine bowling'usaalides

16-ndast maist pärineva valitsuse otsusega on leevenemas kriisipiirangud ja need puudutavad loomulikult ka bowling'usaale.

Alates 18-ndast maist tohib siseruumides korraldada kuni 10 inimesega sporditreeninguid ja -üritusi, järgides samas endiselt kuni 50%-list täituvust, desinfitseerimise ja 2+2 nõudeid.

Alates 1.juunist võivad bowling'usaalid teenust pakkuda ka tavakülastajatele. Muud üldised nõuded (2+2, desinfitseerimine jne) jäävad ka peale seda kuupäeva kehtima.

Täpsemalt saab valitsuse otsusega tutvuda siin

 

Kriisi toetusmeetmetest

EVML-i poolt tehtud päringule kriisi toetusmeetmetele kvalifitseerumise osas saabus nüüd EAS-ilt vastus. Midagi ülemäära rõõmustavat suuremale osale saalipidajatest siinkohal ei ole, aga millelegi siiski võimalik pretendeerida on. Seda siis peale meetmete jõustumist ja väljakuulutamist. Ilmselt kuskil mai esimeses pooles tehakse taotlemine avalikuks. 

Loe lähemalt

EM-id lükati edasi

Euroopa meistrivõistlused 2020 on edasi lükatud. Naiste EM Taanis, Aalborgis lükati seniselt juuni alguselt 27 jaan - 7 veebruarile 2021 ja meeste EM  Soomes, Helsingis augusti lõpust 12-23 jaanuarile 2021. Täpsem info on lubatud avaldada lähiajal.

Loe lähemalt

Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi

Täna otsustas EVML juhatus, et mais toimuma pidanud Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi, tõenäoliselt sügisesse. Täpsem uus ajakava tuleb arutamisele peale eriolukorra selginemist. 

Bowlingusaalid suletakse

Teatavasti andis vabariigi valitsus 14-ndal märtsil välja korralduse sulgeda kõik spordisaalid määramata ajaks. Kuna meie poole pöördusid väga mitmed saalid, tegi EVML valitsuse kommunikatsioonibüroole päringu saamaks kinnitust, et korraldus puudutab ka bowling'usaale. Kinnitus saadi üsna kiiresti ja nii suletakse  kõik saalid üle Eesti kuni olukorra selginemiseni. Püsigem terved!

Terviseameti nõuanded

Eestis on seoses viiruselevikuga välja kuulutatud eriolukord ja sellega seoses keelatud kõik spordivõistlused kuni 1. maini. Palume järgida kõiki juhiseid, mis sellega seonduvad. Püsi terve !

QubicaAMF-i ja World Bowling'u lähenemine

Perioodil, mil koroonaviirus tekitab segadust kogu maailmas ja ära jäetakse enamik rahvusvahelisi bowling'uturniiregi, on siiski meie alal üht-teist põnevat ja intrigeerivat toimumas.

Loe lähemalt

Super! Raul Beekmann EM-i mastersis

Seenioride EM-i kõik distsipliinid enne masters-finaale on mängitud ja Raul Beekmann finalistide seas! Laupäeval mängitavates finaalides tuleb juba alistada matšisüsteemis üks vastane teise järel, et kõrgemale astmele ronida. Saab olema põnev

Jaanus Jaanimägi lõpetas 79-ndal kohal. 

Tulemusi näeb siit

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee