Uued võistlused tulemas

Peale pikka põuda ERS kategooria võistluste osas on lõpuks midagi toimumas. Veebruari teises pooles toimub reitinguvõistlus Tallinnas ning kohe märtsi alguses leiab aset reitinguvõistlus Tartus.

Loe lähemalt

Eestlased Ballmasteril ja Kert Truus finaalides

6. - 16. jaanuaril toimus Soomes legendaardne Ballmaster Open 2022, mis on ühtlasi ka Euroopa bowlingtuuri esimene osavõistlus. 334. osaleja seas võis kohata ka neljateist südikat eestlast. Ainukese eestlasena pääses finaalidesse Kert Truus.

Loe lähemalt

SEENIORID SELGITASID VÄLJA EESTI MEISTRID

 

Eesti Meistrivõistlused seenioridele peeti sel aastal Rakveres. Võistlust ootasid kindlasti paljud, sest eelmisel aastal võistlus tühistati seoses Covid-19 levikuga ning piirangutega.

Loe lähemalt

Üllatusrohkete Eesti Meistrivõistluste järelkaja

9. - 12. septembril toimusid aastanumbri 2021 Eesti Meistrivõistlused bowlingus. Lisaks individuaalmeistritele selgitati sellel korral meistreid ka meespaaride, naispaaride, segapaaride, naiskondade ja meeskondade arvestuses. Peale pikka "covid-pausi" oli see esimene "suurvõistlus" paljudele mängijatele ning seetõttu oli rohkesti suuri ebaõnnestujaid ja üllatajaid. 

Loe lähemalt

Eesti MV'l nõutav COVID tõendi esitamine või kiirtesti tegemine

Viimaste valitsuse poolt kehtestatud piirangute tõttu on kõigil vähemalt 18 aastastel võistlema tulijail kohustus esitada COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Samad reeglid kehtivad ka kõigile pealtvaatajaile.

Loe lähemalt

SEENIORIDE MV 2021

Kui eelmise aasta seeniorid ei saanud oma meistreid, siis loodetavasti õnnestub meil sel aastal meistrid välja mängida. Võistlusele registreerimine on alanud!

Loe lähemalt

EYLT ajaloo esimesed võitjad on selgunud

Viimasel nädalavahetusel toimus esmakordselt ajaloos ETBF võistlus uudsel tehnoloogial. Kasutati TenPinCam süsteemi, kus mängijad saavad oma sarjad teha koduriigi saalis, kuid ometigi võistelda teise riigi vastaste vastu. Seda sorti turniiri niiöelda "katsejänesteks" olid noored kaheksast eri riigist.

Loe lähemalt

Kätte on jõudnud aeg selgitada välja 2021. aasta Eesti meistrid

Eesti bowlingu kõige tähtsam üritus – Eesti Meistrivõistlused – tuleb taas, sedapuhku 9.-12. septembrini AMB Akadeemia bowlingus Tallinnas. Vaatamata EVML juhatuse ponnistustele leida võistluste toimumiseks alternatiivseid toimumiskohti, on kõige ladusam ja turvalisem suursündmus pidada hetkel kõige suuremas ja avaramas bowlingusaalis.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee