Rakveres toimus Lembit Tamme mälestusvõistlus

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakvere Bowlingus Lembit Tammele pühendatud mälestusvõistlus seenioritele. Pika finaalpäeva järel võitlesid end esikohtadele Udo Sulp ja Riina Lõhmus. 

Loe lähemalt

Aitame noortekoondisel euroopameistrivõistlustel osaleda!

Teatavasti viibib 01.04 - 11.04 meie noortekoondis euroopameistrivõistlustel Austrias, Viinis. Teeb meele rõõmsaks, et üle pika aja esindab Eestit täies mahus noortekoondis (4 poissi & 4 tüdrukut). Asja kurvem pool on aga selle eelarve. Siin kohal saame kogukonnana ettevõtmisele märkimisväärselt kaasa aidata.

Loe lähemalt

OKOK Shootout meistrid on Kert Truus ja Raili Vaarpuu

2022-2023 hooaja kolmandal reitinguvõistlusel kohtuti Pärnus OKOK vaba aja keskuses, mis oli ühtlasi ka esimene reitinguvõistlus uues ja hubases OKOK vabaajakeskuses. Eelvoorude osalus oli rohkem kui üllatavalt kesine, kõigest 35 meest ja 11 naist. Korraldajatel oligi korraks juba põnev, et kas naiste finaalikohad täituvad... :( .. Siinkohal ootame julget ja ausat tagasisidet mängijatelt.

Loe lähemalt

Tallinna meistrid on Pentus ja Alekand

 

2023. aasta esimene reitinguvõistlus peeti sel korral Tallinnas, kui välja selgitati Tallinna meistrid. Reitinguvõistluse maksimumpunktid kuulusid sel korral Jaare Pentusele ja Maarja Alekandile. Juba traditsiooniliseks saanud võistlusele oli kohale tulnud 99 võistlejat.

Loe lähemalt

Mitmed reitinguvõistlused ukse taga

Kes veel märganud ei ole, siis EVML võistluskalender on saanud päris mitmeid täiendusi. Tulemas on reitinguvõistlus Tallinnas, Tartus ja mitmed võistlused Pärnus. Huvilise võistlustele on sedavõrd palju, et mitmed eelvoorude vahetused on juba täitnud. Kui soovid võistlusest osa saada, siis broneeri oma eelvooru mänguaeg aegsasti.

Loe lähemalt

Eesti Seenioride MV 2022

Registreerimine Eesti Seenioride meistrivõistlustele on avatud! Sel korral toimub võistlus Tallinnas AMB Akadeemia bowlingus 26. novembril ning me mahutame kogu võistluse ühele päevale nii, et ka eelvoor toimub kõik ühes vahetuses. Kokku on mängukohti 48. Kuna seda arvu suurendada pole võimalik, siis on juhul kui peaks tekkima olukord kus registreerunuid on enam kui 48, siis eelisjärjekorras saavad mängima EVML liikmesmängijad.

Kogu võistluse info on leitav selle kodulehelt: https://www.bowling.evml.ee/voistlus/

Reitingu maksimumpunktid Vallole ja Moonikale

Hooaja esimene reitinguvõistlus Raplas on selleks korraks ajalugu. Meeste võidupunktid Vallo Leesile ja naiste parim oli sellel korral Moonika Tamson. See väga lihtne, aga samas peadmurdvalt keeruline õliprofiil tegi võistluse väga huvitavaks.

Loe lähemalt

Hooaja esimene ERS võistlus

Suvi on läbi ning uue hooaja lükkab hooga käima Rapla GoBowl.
Eile sai alguse selle hooaja esimene reitingu süsteemi kuuluv võistlus Rapla Open 2022. Eelvoorud kestavad kuni 17. septembrini ning vabu koht on hetkel veel saada paljudes vahetustes. Kuna saal on väiksem, siis võivad vahetused väga kiirelt täituda... ära jäta enda registreerimist viimasele minutile!

Loe lähemalt

Tulevikulootused madistavad järgneva nädala Prantsusmaal

Mitmeid kordi edasilükkunud Noorte Euroopa Meistrivõistlused on lõpuks alguse saanud. Sellel korral selgitatakse parimad euroopa noormängijad Prantsusmaal, Wittelsheimis. Täna on kavas ametlik treening ja õhtul pidulik avatseremoonia. 

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee