EestiMV2019 projektor

Eesti MV osalus on eelmisest aastast suurem!

Eesti meistrivõistlused võistkondade, paaride ja individuaalarvestuses on nüüd juba vägagi "ukse ees" ning registreerumiste järgi on osavõtt võrreldes eelmise aastaga tublisti kasvanud. Kui eelmisel aastal võttis võistlusest osa 88 bowlingumängijat, siis sel aastal on hetke seisuga juba 97 mängijat registreerunud. Arvestades, et sel hooajal on EVML klubide hulgas 1 uus klubi, siis eeldus on 100+ mängija osalusele.

Loe lähemalt

Baltic Bowling selgitas oma 2019 meistrid

Läinud nädalavahetusel selgitas Baltic Bowling välja oma selleaastased meistrid. 
Naiste arvestuses valitses üsna kindlalt kogu päeva Maarja Alekand, kes kroonitigi lõpuks 2019 meistriks. See oli Maarja'le teine järjestikune Baltic Bowlingu meistritiitel. Talle järgnesid Sigrid Reiman ning Sille Männiste.

Loe lähemalt

Põlva Kevade võitjad selgunud

Väga põnev hooaja viies reitinguvõistlus Põlva Kevad tõi EVML 300 klubisse ühe nime juurde. Eelvooru viimasel vahetusel suutis Marek Tammsoo (Baltic Bowling) visata kohe esimeses sarjas ideaalse tulemuse 300 (video youtubes) ning juba kolmandal sarjal oli mees uuesti seda üritamas visates ära 10 straiki, kuid 11. vise läks, arvatavasti suurest närvipingest, siiski pisut loodetust teisiti ning sarja lõpptulemuseks haruldane 281 punkti. Sellest hoolimata võttis Marek Tammsoo eelvoorude liidrikoha endale (keskmine 238,20). 

Loe lähemalt

Eesti MV 2019

Taas on käes aeg hakata välja selgitama Eesti meistreid individuaalses, paaride ja võistkondade arvestuses. Formaadis pole muudatusi tehtud, kuid suurimaks täienduseks on kolmanda õliprofiili kasutuselevõtt.
Võistluse koduleht on juba avatud, kuid online registreerimine avatakse 8. aprillil.

Eesti osaleb taas AMF-il

Peale mõningasi erimeelsusi EVML-i ja AMF-i korraldajate vahel on asjad tänaseks meie jaoks positiivselt lahenenud ja Eesti teatanud oma osalemisest selleaastasel World Cup-il Indoneesias.  Koordineerivaks isikukuks EVML-i poolt on Carl Kinnunen, kellega koostöös loodame juba lähiajal kvalifikatsiooni üksikasju tutvustada

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee