Seenioride EMV 2023

Selle aasta seenioride EMV jääb veel antud hooaja lõppu ning toimub 5. augustil Tallinnas AMB Akadeemia bowlingus.
Võistluse koduleht ning registreerimine on avatud:
https://www.bowling.evml.ee/voistlus/

Reglemendi sisulise poole pealt on kõik sama, mis viimastel aastatel olnud.

Eesti meistrid on Truus ja Reiman

2023. aasta Eesti meistrid selgitati välja Akadeemia Bowlingus 21. mail. Eesti individuaalseteks meistriteks krooniti Kert Truus ja Sigrid Reiman. Kert Truus krooniti võitjaks juba neljandat (!) korda järjest.

Loe lähemalt

Siim Henrik Saar Euroopas 8 parema seas

Selleks korraks on Juunioride Euroopameistrivõistlused läbi. Meie sportlastest tegi suurepärase tulemuse Siim Henrik Saar, kes saavutas Masters finaalis 5.-8.koha. 

Loe lähemalt

Noored madistavad tuleval nädalal Austrias

Terve järgmise nädala viibivad meie noored Viinis Euroopa Meistrivõistlustel. Sellel korral esindab Eestit täis mahus koondis ehk 4 poissi ja 4 tüdrukut. Ametlikud treeningud on juba tehtud ning homme alustatakse võistlusmängudega.

Loe lähemalt

Rakveres toimus Lembit Tamme mälestusvõistlus

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakvere Bowlingus Lembit Tammele pühendatud mälestusvõistlus seenioritele. Pika finaalpäeva järel võitlesid end esikohtadele Udo Sulp ja Riina Lõhmus. 

Loe lähemalt

Aitame noortekoondisel euroopameistrivõistlustel osaleda!

Teatavasti viibib 01.04 - 11.04 meie noortekoondis euroopameistrivõistlustel Austrias, Viinis. Teeb meele rõõmsaks, et üle pika aja esindab Eestit täies mahus noortekoondis (4 poissi & 4 tüdrukut). Asja kurvem pool on aga selle eelarve. Siin kohal saame kogukonnana ettevõtmisele märkimisväärselt kaasa aidata.

Loe lähemalt

OKOK Shootout meistrid on Kert Truus ja Raili Vaarpuu

2022-2023 hooaja kolmandal reitinguvõistlusel kohtuti Pärnus OKOK vaba aja keskuses, mis oli ühtlasi ka esimene reitinguvõistlus uues ja hubases OKOK vabaajakeskuses. Eelvoorude osalus oli rohkem kui üllatavalt kesine, kõigest 35 meest ja 11 naist. Korraldajatel oligi korraks juba põnev, et kas naiste finaalikohad täituvad... :( .. Siinkohal ootame julget ja ausat tagasisidet mängijatelt.

Loe lähemalt

Tallinna meistrid on Pentus ja Alekand

 

2023. aasta esimene reitinguvõistlus peeti sel korral Tallinnas, kui välja selgitati Tallinna meistrid. Reitinguvõistluse maksimumpunktid kuulusid sel korral Jaare Pentusele ja Maarja Alekandile. Juba traditsiooniliseks saanud võistlusele oli kohale tulnud 99 võistlejat.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee