EM-id lükati edasi

Euroopa meistrivõistlused 2020 on edasi lükatud. Naiste EM Taanis, Aalborgis lükati seniselt juuni alguselt 27 jaan - 7 veebruarile 2021 ja meeste EM  Soomes, Helsingis augusti lõpust 12-23 jaanuarile 2021. Täpsem info on lubatud avaldada lähiajal.

Loe lähemalt

Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi

Täna otsustas EVML juhatus, et mais toimuma pidanud Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi, tõenäoliselt sügisesse. Täpsem uus ajakava tuleb arutamisele peale eriolukorra selginemist. 

Bowlingusaalid suletakse

Teatavasti andis vabariigi valitsus 14-ndal märtsil välja korralduse sulgeda kõik spordisaalid määramata ajaks. Kuna meie poole pöördusid väga mitmed saalid, tegi EVML valitsuse kommunikatsioonibüroole päringu saamaks kinnitust, et korraldus puudutab ka bowling'usaale. Kinnitus saadi üsna kiiresti ja nii suletakse  kõik saalid üle Eesti kuni olukorra selginemiseni. Püsigem terved!

Terviseameti nõuanded

Eestis on seoses viiruselevikuga välja kuulutatud eriolukord ja sellega seoses keelatud kõik spordivõistlused kuni 1. maini. Palume järgida kõiki juhiseid, mis sellega seonduvad. Püsi terve !

QubicaAMF-i ja World Bowling'u lähenemine

Perioodil, mil koroonaviirus tekitab segadust kogu maailmas ja ära jäetakse enamik rahvusvahelisi bowling'uturniiregi, on siiski meie alal üht-teist põnevat ja intrigeerivat toimumas.

Loe lähemalt

Super! Raul Beekmann EM-i mastersis

Seenioride EM-i kõik distsipliinid enne masters-finaale on mängitud ja Raul Beekmann finalistide seas! Laupäeval mängitavates finaalides tuleb juba alistada matšisüsteemis üks vastane teise järel, et kõrgemale astmele ronida. Saab olema põnev

Jaanus Jaanimägi lõpetas 79-ndal kohal. 

Tulemusi näeb siit

Raul Beekmann EM-i masters-i kursil

Eesti mehed jätkavad võitlemist Viinis, Austrias, Euroopa seenioride  meistrivõistlustel (alates 50-ndast eluaastast). Täna mängiti singlite arvestust. Raul Beekmann andis võistkondlikus formaadis mängides küll pisut keskmisega järele, aga see on ka mõistetav, arvestades, et nn "võistkond" oli kombineeritud juhuslikest mängijatest ja rajal mängitakse korraga 4-kesi.

Loe lähemalt

Raul Beekmanni hea algus EM-il

Austrias, Viinis jätkuval meeste EM-il tegid avaetteaste Eesti mehed. Raul Beekmann-i start oli võimas, tema 6 sarja summa 1311 (keskmine 218,5) tähendab hetkel kokkuvõttes suurepärast 9- ndat kohta. Jaanus Jaanimägi keskmiseks rehkendati 180,8 (peale 6 sarja) 

Loe lähemalt

Eesti MV 2020

Eesti individuaalsed meistrivõistlused toimuvad sel aastal Pärnus, Perona Bowlingus 15-24 mai 2020. Viimati Pärnu meistrivõistlustel esinenud tehnilised probleemid loodetakse selleks ajaks lahendada.

Loe lähemalt

Rakveres toimus ööturniir

Eesti bowlingumaastikul on viimasel ajal  üha enam toimumas piirkondades, kus seni liiga tihti uudiseid ei tekitatud. Alles teatasime Narva klubi registreerimisest, kalendrisse lisandus reitinguturniir Rakveres ja äsja lõppes öökullidest bowlingusõpradele sobiv Rakvere öömaraton.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee