Jaanek ja Tiia Mehhikos Qubica AMF World Cup'il Eestit esindamas

Qubica AMF World Cup on võistlus, mida korraldatakse igal aastal ning igast riigist pääseb osalema ainult 1 mees- ning naismängija. Traditsiooniliselt korraldatakse võistlust igal aastal erinevates riikides ning sel aastal selgitatakse tiitlivõitjad välja Mehhikos. Eestit sõitsid esindama Jaanek Talisainen ja Tiia Lige.

QubicaAMF53 2 Ametlikud treeningud on juba tehtud ning ka avatseremoonia peetud. Nii Tiia kui Jaanek on ootusärevust täis, et saada kirja oma esimesed tulemused.  "Üllataval kombel närvi sees polegi" rääkis Jaanek, kuid lisas kohe, et "küll närv sisse tuleb kui võistlus päris pihta hakkab". Jaaneku esialgne ootus on, et vähamalt 190 keskmist võiks ära tulla, kuid nagu ikka püüab üle 200 keskmist kätte saada. Kui küsisime ka, mis on võistlusel erinev võrreldes meil toimuvate võistlustega, siis ütles Jaanek, et väga täpselt pööratakse tähelepanu võrdsete tingimuste loomisele ja radade õlitusel käib kohtunik rajamasinaga kaasas ja nii iga raja puhul.

Täna kell 19:00 toimub meeste esimene vahetus, kus astub üles ka Jaanek. Otseülekannet on võimalik näha Qubica AMF Youtube kanalilt. Lisaks on võimalik jälgida ka Live tulemusi.
Tulemused ja täpsem võistluse info nende ametlikul kodulehel.

Edu Jaanekule ja Tiiale!

QubicaAMF53 3 QubicaAMF 2017
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee