Paarismängud mängitud, Rootsile mõlemas arvestuses kaksikvõit!

Juunioride Euroopa Meistrivõistlustel on nii poiste kui ka tüdrukute seas paarismängud mängitud! Rootsi on kõik selili lajatnud!

 Meie meespaarid saavutasid 45 paari seas 35. koha (Veiderpass & Saarm) ja 17. koha (Saar & Talviste), sealjuures mängides Soome paariga viiki (204,1 keskmist). Tubli töö poisid!

 

Naispaaride hulgas läks hulganisti punkte esimeste pingevitste alla, kuid siiski esimesed debütandid (Eigo & Isakar) suutsid välja mängida nendelt ootuspärase tulemuse - paari keskmise 144,3 punkti (Isabella Eigo - 131,2 punkti & Marite Isakar 157,5 punkti) - väga tublid, kogemusi tassime siit kuhjaga kaasa ja teame, mis suunas edasi liikuda! :)

Meie naispaaride teine duo, tüdrukutel Mariel Uibu & Kaisa-Ly Lee, ei saanud alguses vedama, aga me teame, milleks need tüdrukud suutelised on. Meie teame ja usume, et siit kahurist võib rohkem pauku tulla! Seda me ootame!

Kokkuvõtteks paaride arvestuses:

Poiste arvestuses: Rootsile 1. ja 2. koht, 3. ja 4. koht kuulusid Slovakkiale ja Soomele

Tüdrukute arvestuses: Rootsile 1. ja 2. koht, 3. ja 4. koht kuulusid Soomele ja Norrale.

Midagi pole parata, Rootsi on tugev bowlingumaa!!!

 

Juhin tähelepanu, et nii Siim kui Joosep on ALL-EVENTS arvestuses mõlemad veel väga tugevas konkurentsis pääsemaks TOP-24 hulka, kes mängivad nädala lõpus väga tähtsaid finaale!

 

Homme alustame võistkonnamängudega. Kahjuks tundub, et poiste tiim jääb puudulikuks, sest karmi käevigastuse tõttu ei saa Karl Martin Veiderpass poiste tiimimängus oma panust juurde liita. Me kõik teame, milleks Karl Martin võimeline on, kuid kurb on tõdeda, et vigastus just "nii valel ajal" kimbutama hakkas. Meie saame noorele sportslasele soovida ainult kerget taastumist ja jõudu, jaksu tugevaks "comebackiks"! Elagu Karl Martin - Sinu aastad on veel ees!!!

 

 

 

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee