Viisakas lõppmäng Helsingborgis

Selleks korraks on noortekoondis oma mängud U21 MM'il lõpetanud. Meie jaoks lõppes võistlus meeskondade eelvoorudega, kus suutsime saavutada 22. koha. Finaalipääsust jäi lahutama 69 punkti.

Kui eilsed paarismängud olid lihtsalt öeldes valus kooliraha, korralik kaos ja kogemuste korjamine, siis sellest hoolimata tegid noormehed oma järeldused ja tänasel päeval meeskonnana suudeti kokku mängida väga viisakas tulemus. Kümne mänguga 2004 punkti, mis teeb keskmiseks 200,40 punkti. Võrreldes paarismängudega tegid meie poisid oluliselt vähem lihtvigu ning avavisked olid ka korralikumad... lõpp hea kõik hea.

 

Carli kommentaar: "Olen poiste üle väga uhke!!! Algus oli meile kõigile väga keeruline. Nende olude ja selle keskkonnaga kohanemine võttis aega. Algus võis kindlasti olla kergelt šokeeriv kuna kõigi poiste jaoks oli tegemist esimese säärase tiitlivõistlusega välismaal, siis ma arvan, et tegelikult läks kõigil täitsa hästi. Üksikmängud algasid meie jaoks väga keeruliselt ning reaalsuskontroll oli kõva. Aga järk-järgult poisid harjusid sellega ja mängupilt paranes. Eriti hea meel on mul meeskondliku mängu üle, suutsime koos ühtse tiimina teha igati arvestatava tulemuse ja ega see edasipääsemine tegelikult oli väga lähedal, 69 punkti kõigest.. Me kõik teame väga hästi, kust me need punktid leiaks.. aga see selleks, Kutid, cmon.. me mängisime ikkagi kamba peale üle 200 punkti keskmist, jätsime selja taha näiteks Puerto Rico, Kanada ja Prantsusmaa. Olime parim tiim Baltikumist. Tegelikult oli vahva nädal, kõik leidsite palju uusi sõpru ja tuttavaid, saite üüratu hulga kogemusi, siit saab ainult edasi minna! Let's go Eesti!"

 

Meeskondade eelvoorud:

1.   Inglismaa - 2236

2.   Holland - 2219

3.   USA - 2214

...

16.   Island - 2071

22.   Eesti - 2002

 

Eesti noortekoondis tänab:

Swedoor Eesti

Glassdrive Eesti

Sekurit Service Eesti

Mermalen reklaam

 

Aitäh kõigile kaasaelajatele ja toetajatele!

 

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee