Rakvere pakkus meile kõike

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakveres uue hooaja esimene reitinguvõistlus - oli rõõmu, pettumust, põnevust ja üllatust. Võistlusest võttis osa 65 mängijat, kelle hulgas ka 3 leedukat. Võidu noppis võistluse suurfavoriit Kert Truus, teisel kohal lõpetas Raul Beekmann ja kolmandaks tuli Udo Sulp.

Õlitusprofiil osutus sellel korral kas liiga lihtsaks või üleliia keeruliseks. Eelvoorude parima tulemusega sai hakkama Kert Truus, visates 5 sarja keskmiseks tugevad 245,4 punkti. Edasipääsemiseks oli selle korral tarvis 5 sarjaga kokku visata 1022 punkti. Kindlasti tasub ära mainida, et Meelis Malva oli lähedal ka perfektsele tulemusele 300, kuid sellel korral jäi mehe saldole 298 punkti.

Kui eelvoorud mängiti euroopa mänguviisis, siis finaalvoorudes võeti kasutusele ameerika mänguviis, mis jättis oma jälje ka tulemustele. Finaalringidest edasi "ronimiseks" piisas visates vaid veidi üle 200 punkti keskmist. Võistluse viimases ringis ehk step-ladderis kohtusid esmalt Raul Beekmann ja Udo Sulp, sellel korral pidi Udo tunnistama Rauli 214 - 176 paremust. Superfinaalis läksid vastamisi Kert Truus ja eelnev võidumees Raul Beekmann, selles mängus juhtus kõike ja lõpuks ei saanudki aru, kes oli põgeneja ja kes jälitaja, aga selle korral noppis Kert napi 215 - 212 võidu.

Täpselt nagu ka Summer Cup'il oli naiste parim leedulanna Jolanta Kontavainiene, kelle tulemus oli teises finaaliringis võrdväärne Moonika Tamsoni omaga, kuid viimase mängu reegli järgi oli leedulanna sellel korral parem. Kolmandaks tuli Eha Neito

SBB Rakvere Sügis 2020 tõestas, et Rakvere Bowling on igati sobilik ja mõnus saal, kus võistelda. Loodame, et peagi tuleb Rakveres veel midagi sarnast.

 

Võistluse tulemused

Meelis Malva 298

Detailsem artikkel SportBowlingBalticu kodulehel

 

NB! Lisaks tuletame kõigile meelde, et 15. septembril on tähtaeg esitada klubide liikmesnimekirjad!

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee