EestiMV2020

Juhatuse "välk"koosolek

Kuna juba sel nädalal toimub hooaja esimene reitinguvõistlus, siis pidas uus bowlingusektsiooni juhatus oma esimese koosoleku juba 02. septembril. Hetkel arutleti ning otsustati ainult kiireloomulisi teemasid ning paika pandi juhatuse püsivad rollid.

Olulisemad teemad, mida peaks teadma:  1. Reitingu juhend sai uuenduse - just enne eelmist hooaega sai reitingusüsteem punktiarvestuses olulise muudatuse. Möödunud lühikese hooajaga aga ilmnes selle nõrk külg kus tekkis olukord, et kui mõnel mängijal jääb 1 ERS võistlus vahele, siis sisuliselt võib ta maha kanda lootuse tulla esimeste hulka. Sellest tulenevalt sai muudetud reitingu punktide baastabelit ning ka koefitsendi arvutust. Uus punktisüsteem väärtustab enam kõrgemale kohale tulnud mängijaid. Uus reitingu juhend on juba avaldatud ja saab vaadata siit.
  2. Pallide tasakaaluauk - otsustati lugeda käesolev hooaeg siiski veel üleminekuperioodiks. See tähendab, et kõigil kohalikel võistlustel on lubatud kasutada palle, millel on tasakaaluauk. Erandiks on kohalikud rahvusvahelised võistlused, kus kohtunik võib nõuda palli vastavust World Bowlingu reeglitele (ilma tasakaaluauguta). Samuti peavad välisvõistlustel käivad mängijad arvestama, et nende varustus peab vastama rahvusvahelistele reeglitele.
  3. Liitunud on uus klubi Team SBB. Sellega seoses kahjuks ei ole enam EVML liiga BC Hansa.
  4. Eesti MV 2020 - Selgitatakse ainult individuaalsed meistrid ning võistlus on planeeritud teha oktoobri teises pooles Tallinna AMB Akadeemia saalis. Täpsema info avaldame lähiajal.

 

Täpsem juhatuse koosoleku protokoll on leitav siit.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee