Balti Bowlingut esindasid Ülo ja Sigrid Reiman

Juhatuse koosoleku järelkajad

6-ndal augustil toimus Pärnus laiendatud juhatuse koosolek. Täname klubisid, kes koosolekule enda esindajad olid saatnud. Oma arvamuse olid välja öelnud ka klubid, kelle esindajat kohapeal ei olnud ja seetõttu oli tegemist vägagi sisutiheda aruteluga. Lahendused leiti pea kõigile juhatuse poolt välja hõigatud teemadele. Peale laiendatud koosoleku lõppu jätkas juhatus isekeskis kõigi teemade vormistamist otsusteks.

 

Loodetavasti saavad huvilised plaanitud muudatustega tutvuda juba kõige lähemas tulevikus, sest natuke muutuma peaks nii reitingusüsteem kui rahvuskoondiste moodustamise alused. Niisamuti viiakse lahku individuaalsed ja võistkondlikud Eesti meistrivõistlused. Individuaalsete meistrivõistluste puhul on eelistatud toimumispaigaks Pärnu, võistkondlikel Tallinn ja seenioridele tahetakse korraldada mõõduvõtt Raplas. Loodetavasti saadakse vastavate saalidega kokkuleppele.

Kõige kiirema sammuna peaksid klubid ja saalid saatma isikute nimed, kellele antakse administraatoriõigused EVML-i Facebook-i lehel.

Rääkisime peale ajuraginat Ülo Reimaniga Balti Bowling-ust. Tema oli koosoleku käiguga väga rahul ja ainsa mõttena jäi kripeldama teema, mida koosolekul ei tõstatatudki ehk kohtunike sertifitseerimine ja sertifikaatide uuendamine. Loodetavasti saab selle teema korrektselt vormistatud siis juhatus omakeskis. Kuna ettevõtmine kujunes korraldajate hinnangul produktiivseks, siis soovitatakse sellega jätkata ka järgmiste hooaegade eel.

 

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee