Baltic Bowling selgitas oma 2019 meistrid

Läinud nädalavahetusel selgitas Baltic Bowling välja oma selleaastased meistrid. 
Naiste arvestuses valitses üsna kindlalt kogu päeva Maarja Alekand, kes kroonitigi lõpuks 2019 meistriks. See oli Maarja'le teine järjestikune Baltic Bowlingu meistritiitel. Talle järgnesid Sigrid Reiman ning Sille Männiste.

Meeste arvestuses oli heitlus mõnevõrra pingelisem. Kohe eelvooru esimeses sarjas viskas Toomas Vellemäe 298, millega parandas ka oma ühe sarja rekordit. Kahjuks ei suutnud Toomas lõpuks kõrgsse konkurentsi püsima jääda.
Meeste finaalidesse jõudsid Raul Beekmann, Gabriel Veide, Marek Tammsoo ja Meelis Malva. Kuigi Meelis oli eelnevalt näidanud head seeriat, siis finaalis tuli leppida neljanda kohaga.
Finaali teises ringis võttis kiirelt liidripositsiooni Marek, jättes omavahelisse heitlusesse Rauli ja Gabrieli, kes madistasid väga tasavägiselt kuni viimaste ruutudeni. Lõpuks oli rohkem õnne Gabriel'il ning seega saavutas kolmanda koha Raul Beekmann.
Ka võidu peale mats Mareku ja Gabrieli vahel oli vägagi tasavägine kuni Marek'ut tabas sarja lõpuosas ebaõnn laia spliti näol. Peale seda oli mats sisuliselt otsustatud ning oma esimese Baltic Bowlingu meistritiitli noppis Gabriel Veide jättes teise koha Marek Tammsoo'le.

Võistluste tulemused on leitavad Baltic Bowlingu kodulehelt.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee