EestiMV2020

Reiting 2016-2017, mehed

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2016-2017, meeste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2016-2017, meeste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 190 punkti ja rohkem)

koht  nimi12345678summa
1 Ülari Lees 120 - - 160 70 200 160 140 850,0
2 Carl Kinnunen 52,5 50 160 90 60 160 120 110 802,5
3 Kert Truus 150 - 50 140 - - 200 200 740,0
4 Vallo Lees 105 - - 200 55 140 - 160 660,0
5 Jaanus Jaanimägi 60 45 110 80 80 70 90 80 615,0
6 Taimar Lank 15 70 100 100 35 40 140 50 550,0
7 Raul Beekmann 67,5 80 70 70 - 20 80 120 507.5
8 Udo Sulp - 55 200 - 50 90 110 - 505,0
9 Marek Tammsoo 7,5 40 140 - 40 80 50 90 447,5
10 Jaanek Talisainen 37,5 35 60 120 45 16 30 100 443,5
11 Jaare Pentus 90 - 40 110 25 - 100 70 435,0
12 Hardi Dreier 12 - 120 - 100 110 16 - 358,0
13 Silver Uibu 75 60 - - - 120 70 - 325,0
14 Kalvi Laasalu 6 - - - - 100 40 60 206,0
15 Rasmus Parts 82,5 100 - - - - - - 182,5
16 Alex Stewart 45 - 80 - - 30 12 - 167,0
17 Margo Meenisk 9 30 - - - 50 90 - 149,0
18 Priit Alep - 25 90 - 30 - - - 145,0
19 Alari Alviste - - - - - 60 - - 60,0
20 Aivar Leinemann 22,5 20 - - - - 10 - 52,5
21 Aare Noormaa - 15 - - - - 20 - 35,0
22 Jari Hytönen 30 - - - - - - - 30,0
23 Andres Mäemets 4,5 - - - - - - - 4,5

 

B-võistlusklass (mängijad keskmisega 175 kuni 189,9 punkti)

koht  nimi12345678summa
1 Gabriel Veide 60 - 140 200 35 160 160 120 875,0
2 Meelis Malva 105 60 50 160 100 120 60 200 855,0
3 Teet Vares 67,5 35 160 100 80 90 110 - 642,5
4 Tauri Teevahi 150 100 20 - - - 200 140 610,0
5 Jüri Aleksandrov 120 - 200 - - - 140 110 570,0
6 Hannu Kinnunen 30 15 90 110 45 140 50 70 550,0
7 Ivari Lige 52,5 70 80 140 60 50 70 - 522,5
8 Heikki Haljasmets 75 - 60 - - 60 120 160 475,0
9 Raivo Vähi 82,5 40 40 - 40 110 40 80 432,5
10 Jüri Ristimägi - 80 100 120 50 70 - - 420,0
11 Kristjan Leisner 22,5 50 120 - - 100 - 90 382,5
12 Remo Toodo - 25 70 - 55 200 - - 350,0
13 Priit Kolumbus 90 30 - - - - 100 100 320,0
14 Andres Nigol - 45 30 - 70 80 - - 225,0
15 Eero Rändla 37,5 20 - - - - 90 - 147,5
16 Ülo Reiman - - 110 - - - - - 110,0
17 Madis Tamm - - - - - - 80 - 80,0
18 Ain Aigro 45 - - - 30 - - - 75,0
19 Raino Pobbol - 55 - - - - - - 55,0

 

C-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 175 punkti)

koht  nimi12345678summa
1 Maarek Lee - 100 200 - 70 - 140 140 650,0
2 Raivo Tamm 120 15 - 90 - 200 200 - 625,0
3 Taavi Allsalu 90 80 160 - 100 - 80 - 510,0
4 Jaak Karu - 2 - - 55 80 160 160 457,0
5 Raul Pärn 52,5 60 80 120 50 70 16 - 448,5
6 Dan Sööl - - - - 80 120 - 200 400,0
7 Gunnar Saar 82,5 55 - - 60 160 30 - 387,5
8 Andrus Henga 37,5 3 100 - - 140 100 - 380,5
9 Timo Vilumets 75 45 120 - - 110 - - 350,0
10 Gerry Inso - 50 140 - 40 100 - - 330,0
11 Mart Rõuk - - 110 - - 90 20 110 330,0
12 Siim Jakobs 150 70 - - - - 110 - 330,0
13 Leho Matsi 30 4 - 200 - - 70 - 304,0
14 Jevgeni Tihhonov 105 35 - 110 - - 40 - 290,0
15 Sven Lubja 22,5 - - 80 30 50 8 - 190,5
16 Dago Piil - - 90 - - - - 100 190,0
17 Erki Jõgi - - 70 - 45 - 50 - 165,0
18 Sergei Nikitin - - - 160 - - - - 160,0
19 Feliks Korkiainen - - - 140 - - - - 140,0
20-22 Jaan Kirsipuu - - - - - - 120 - 120,0
20-22 Teet Toht 60 - 60 - - - - - 120,0
20-22 Rein Mölder - - - - - - - 120 120,0
23-24 Aleksandr Kolosov - - - 100 - - - - 100,0
23-24 Tiit Valdaru - 40 - - - - 60 - 100,0
25 Andrei Karhu - - - - - - 90 - 90,0
26 Juhan Soekõrv 67,5 - - - - - - - 67,5
27 Aare Lõhmus 45 20 - - - - - - 65,0
28 Tannar Talusaar - - - - - 60 - - 60,0
29 Jukka Iivonen 12 25 - - - - - - 37,0
30 Alari Teesaar - - - - 35 - - - 35,0
31 Mati Juursalu - 30 - - - - - - 30,0
32 Ülo Reedi - - - - 25 - - - 25,0
33 Joosep Talviste 15 6 - - - - - - 21,0
34 Priit Õispuu - 5 - - - - 12 - 17,0
35-36 Andrus Artma - 10 - - - - - - 10,0
35-36 Even Grube - - - - - - 10 - 10,0
37 Jaak Hunt - 8 - - - - - - 8,0
38 Sander Holberg - - - - - - 6 - 6,0
39 Rigaldo Teng - - - - - - 4 - 4,0

1

Santa Cup 2016

Perona, Pärnu
01.12. - 04.12.2016

Võistluse ERS koef. 1,5

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Kert Truus 150,0
2 Ülari Lees 120,0
3 Vallo Lees 105,0
4 Jaare Pentus 90,0
5 Rasmus Parts 82,5
6 Silver Uibu 75,0
7 Raul Beekmann 67,5
8 Jaanus Jaanimägi 60,0
9 Carl Kinnunen 52,5
10 Alex Stewart 45,0
11 Jaanek Talisainen 37,5
12 Jari Hytönen 30,0
13 Aivar Leinemann 22,5
14 Taimar Lank 15,0
15 Hardi Dreier 12,0
16 Margo Meenisk 9,0
17 Marek Tammsoo 7,5
18 Kalvi Laasalu 6,0
19 Andres Mäemets 4,5
20 - 3,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Tauri Teevahi 150,0
2 Jüri Aleksandrov 120,0
3 Meelis Malva 105,0
4 Priit Kolumbus 90,0
5 Raivo Vähi 82,5
6 Heikki Haljasmets 75,0
7 Teet Vares 67,5
8 Gabriel Veide 60,0
9 Ivari Lige 52,5
10 Ain Aigro 45,0
11 Eero Rändla 37,5
12 Hannu Kinnunen 30,0
13 Kristjan Leisner 22,5
14 - 15,0
15 - 12,0
16 - 9,0
17 - 7,5
18 - 6,0
19 - 4,5
20 - 3,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Siim Jakobs 150,0
2 Raivo Tamm 120,0
3 Jevgeni Tihhonov 105,0
4 Taavi Allsalu 90,0
5 Gunnar Saar 82,5
6 Timo Vilumets 75,0
7 Juhan Soekõrv 67,5
8 Teet Toht 60,0
9 Raul Pärn 52,5
10 Aare Lõhmus 45,0
11 Andrus Henga 37,5
12 Leho Matsi 30,0
13 Sven Lubja 22,5
14 Joosep Talviste 15,0
15 Jukka Iivonen 12,0
16 - 9,0
17 - 7,5
18 - 6,0
19 - 4,5
20 - 3,0

2

Pärnu meistrivõistlused 2017

Perona, Pärnu
19.01. - 22.01.2017

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Rasmus Parts 100,0
2 Raul Beekmann 80,0
3 Taimar Lank 70,0
4 Silver Uibu 60,0
5 Udo Sulp 55,0
6 Carl Kinnunen 50,0
7 Jaanus Jaanimägi 45,0
8 Marek Tammsoo 40,0
9 Jaanek Talisainen 35,0
10 Margo Meenisk 30,0
11 Priit Alep 25,0
12 Aivar Leinemann 20,0
13 Aare Noormaa 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Tauri Teevahi 100,0
2 Jüri Ristimägi 80,0
3 Ivari Lige 70,0
4 Meelis Malva 60,0
5 Raino Pobbol 55,0
6 Kristjan Leisner 50,0
7 Andres Nigol 45,0
8 Raivo Vähi 40,0
9 Teet Vares 35,0
10 Priit Kolumbus 30,0
11 Remo Toodo 25,0
12 Eero Rändla 20,0
13 Hannu Kinnunen 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Maarek Lee 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Siim Jakobs 70,0
4 Raul Pärn 60,0
5 Gunnar Saar 55,0
6 Gerry Inso 50,0
7 Timo Vilumets 45,0
8 Tiit Valdaru 40,0
9 Jevgeni Tihhonov 35,0
10 Mati Juursalu 30,0
11 Jukka Iivonen 25,0
12 Aare Lõhmus 20,0
13 Raivo Tamm 15,0
14 Andrus Artma 10,0
15 Jaak Hunt 8,0
16 Joosep Talviste 6,0
17 Priit Õispuu 5,0
18 Leho Matsi 4,0
19 Andrus Henga 3,0
20 Jaak Karu 2,0
21 Siim Henrik Saar -

3

Tallinna meistrivõistlused 2017

Al Mare, Tallinn
17.02. - 19.02.2017

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Udo Sulp 200,0
2 Carl Kinnunen 160,0
3 Marek Tammsoo 140,0
4 Hardi Dreier 120,0
5 Jaanus Jaanimägi 110,0
6 Taimar Lank 100,0
7 Priit Alep 90,0
8 Alex Stewart 80,0
9 Raul Beekmann 70,0
10 Jaanek Talisainen 60,0
11 Kert Truus 50,0
12 Jaare Pentus 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jüri Aleksandrov 200,0
2 Teet Vares 160,0
3 Gabriel Veide 140,0
4 Kristjan Leisner 120,0
5 Ülo Reiman 110,0
6 Jüri Ristimägi 100,0
7 Hannu Kinnunen 90,0
8 Ivari Lige 80,0
9 Remo Toodo 70,0
10 Heikki Haljasmets 60,0
11 Meelis Malva 50,0
12 Raivo Vähi 40,0
13 Andres Nigol 30,0
14 Tauri Teevahi 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Maarek Lee 200,0
2 Taavi Allsalu 160,0
3 Gerry Inso 140,0
4 Timo Vilumets 120,0
5 Mart Rõuk 110,0
6 Andrus Henga 100,0
7 Dago Piil 90,0
8 Raul Pärn 80,0
9 Erki Jõgi 70,0
10 Teet Toht 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

4

QubicaAMF World Cup Estonian elimination tournament 2017

BomBey, Narva
22.04.2017

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Vallo Lees 200,0
2 Ülari Lees 160,0
3 Kert Truus 140,0
4 Jaanek Talisainen 120,0
5 Jaare Pentus 110,0
6 Taimar Lank 100,0
7 Carl Kinnunen 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Raul Beekmann 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Gabriel Veide 200,0
2 Meelis Malva 160,0
3 Ivari Lige 140,0
4 Jüri Ristimägi 120,0
5 Hannu Kinnunen 110,0
6 Teet Vares 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Leho Matsi 200,0
2 Sergei Nikitin 160,0
3 Feliks Korkiainen 140,0
4 Raul Pärn 120,0
5 Jevgeni Tihhonov 110,0
6 Aleksandr Kolosov 100,0
7 Raivo Tamm 90,0
8 Sven Lubja 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

5

Tartu meistrivõistlused 2017

FunBowling, Tartu
05.05. - 07.05.2017

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Hardi Dreier 100,0
2 Jaanus Jaanimägi 80,0
3 Ülari Lees 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Vallo Lees 55,0
6 Udo Sulp 50,0
7 Jaanek Talisainen 45,0
8 Marek Tammsoo 40,0
9 Taimar Lank 35,0
10 Priit Alep 30,0
11 Jaare Pentus 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Meelis Malva 100,0
2 Teet Vares 80,0
3 Andres Nigol 70,0
4 Ivari Lige 60,0
5 Remo Toodo 55,0
6 Jüri Ristimägi 50,0
7 Hannu Kinnunen 45,0
8 Raivo Vähi 40,0
9 Gabriel Veide 35,0
10 Ain Aigro 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Allsalu 100,0
2 Dan Sööl 80,0
3 Maarek Lee 70,0
4 Gunnar Saar 60,0
5 Jaak Karu 55,0
6 Raul Pärn 50,0
7 Erki Jõgi 45,0
8 Gerry Inso 40,0
9 Alari Teesaar 35,0
10 Sven Lubja 30,0
11 Ülo Reedi 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

6

Eesti meistrivõistlused 2017

Kuulsaal, Viimsi
19.05. - 21.05.2017

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 200,0
2 Carl Kinnunen 160,0
3 Vallo Lees 140,0
4 Silver Uibu 120,0
5 Hardi Dreier 110,0
6 Kalvi Laasalu 100,0
7 Udo Sulp 90,0
8 Marek Tammsoo 80,0
9 Jaanus Jaanimägi 70,0
10 Alari Alviste 60,0
11 Margo Meenisk 50,0
12 Taimar Lank 40,0
13 Alex Stewart 30,0
14 Raul Beekmann 20,0
15 Jaanek Talisainen 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Remo Toodo 200,0
2 Gabriel Veide 160,0
3 Hannu Kinnunen 140,0
4 Meelis Malva 120,0
5 Raivo Vähi 110,0
6 Kristjan Leisner 100,0
7 Teet Vares 90,0
8 Andres Nigol 80,0
9 Jüri Ristimägi 70,0
10 Heikki Haljasmets 60,0
11 Ivari Lige 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raivo Tamm 200,0
2 Gunnar Saar 160,0
3 Andrus Henga 140,0
4 Dan Sööl 120,0
5 Timo Vilumets 110,0
6 Gerry Inso 100,0
7 Mart Rõuk 90,0
8 Jaak Karu 80,0
9 Raul Pärn 70,0
10 Tannar Talusaar 60,0
11 Sven Lubja 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

7

Pärnu Open 2017

Perona, Pärnu
01.06. - 11.06.2017

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Kert Truus 200,0
2 Ülari Lees 160,0
3 Taimar Lank 140,0
4 Carl Kinnunen 120,0
5 Udo Sulp 110,0
6 Jaare Pentus 100,0
7 Jaanus Jaanimägi 90,0
8 Raul Beekmann 80,0
9 Silver Uibu 70,0
10 Margo Meenisk 60,0
11 Marek Tammsoo 50,0
12 Kalvi Laasalu 40,0
13 Jaanek Talisainen 30,0
14 Aare Noormaa 20,0
15 Hardi Dreier 16,0
16 Alex Stewart 12,0
17 Aivar Leinemann 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Tauri Teevahi 200,0
2 Gabriel Veide 160,0
3 Jüri Aleksandrov 140,0
4 Heikki Haljasmets 120,0
5 Teet Vares 110,0
6 Priit Kolumbus 100,0
7 Eero Rändla 90,0
8 Madis Tamm 80,0
9 Ivari Lige 70,0
10 Meelis Malva 60,0
11 Hannu Kinnunen 50,0
12 Raivo Vähi 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raivo Tamm 200,0
2 Jaak Karu 160,0
3 Maarek Lee 140,0
4 Jaan Kirsipuu 120,0
5 Siim Jakobs 110,0
6 Andrus Henga 100,0
7 Andrei Karhu 90,0
8 Taavi Allsalu 80,0
9 Leho Matsi 70,0
10 Tiit Valdaru 60,0
11 Erki Jõgi 50,0
12 Jevgeni Tihhonov 40,0
13 Gunnar Saar 30,0
14 Mart Rõuk 20,0
15 Raul Pärn 16,0
16 Priit Õispuu 12,0
17 Even Grube 10,0
18 Sven Lubja 8,0
19 Sander Holberg 6,0
20 Rigaldo Teng 4,0

8

Brunswick Estonian Open 2017

Al Mare , Tallinn
03.08. - 13.08.2017

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Kert Truus 200,0
2 Vallo Lees 160,0
3 Ülari Lees 140,0
4 Raul Beekmann 120,0
5 Carl Kinnunen 110,0
6 Jaanek Talisainen 100,0
7 Marek Tammsoo 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Jaare Pentus 70,0
10 Kalvi Laasalu 60,0
11 Taimar Lank 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Meelis Malva 200,0
2 Heikki Haljasmets 160,0
3 Tauri Teevahi 140,0
4 Gabriel Veide 120,0
5 Jüri Aleksandrov 110,0
6 Priit Kolumbus 100,0
7 Kristjan Leisner 90,0
8 Raivo Vähi 80,0
9 Hannu Kinnunen 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Dan Sööl 200,0
2 Jaak Karu 160,0
3 Maarek Lee 140,0
4 Rein Mölder 120,0
5 Mart Rõuk 110,0
6 Dago Piil 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

A, B, C koondtabel

A, B, C koondtabel

koht  nimiKlass12345678summa
1 Ülari Lees A 120 - - 160 70 200 160 140 850,0
2 Carl Kinnunen A 37,5 50 160 90 55 160 120 110 782,5
3 Kert Truus A 150 - 12 140 - - 200 200 702,0
4 Vallo Lees A 105 - - 200 50 140 - 160 655,0
5 Jaanus Jaanimägi A 60 45 90 80 80 60 90 60 565,0
6 Udo Sulp A - 55 200 - 45 80 110 - 490,0
7 Taimar Lank A - 70 80 100 30 10 140 16 446,0
8 Raul Beekmann A 67,5 80 40 40 - 4 50 120 401,5
9 Marek Tammsoo A - 40 140 - 35 70 16 70 371,0
10 Jaare Pentus A 90 - - 110 15 - 100 50 365,0
11 Jaanek Talisainen A 12 10 30 120 40 - 8 100 320,0
12 Hardi Dreier A - - 100 - 100 100 - - 300,0
13 Silver Uibu A 75 60 - - - 110 30 - 275,0
14 Meelis Malva B 30 15 - 60 60 - - 80 245,0
15 Gabriel Veide B - - 60 70 - 16 70 12 228,0
16 Jüri Aleksandrov B 45 - 120 - - - 40 06 215,0
17 Tauri Teevahi B 52,5 35 - - - - 80 20 187,5
18 Rasmus Parts A 82,5 100 - - - - - - 182,5
19 Raivo Tamm C - - - - - 120 60 - 180,0
20 Teet Vares C - - 110 - 25 - - - 135,0
21 Kalvi Laasalu A - - - - - 90 10 30 130,0
22 Dan Sööl C - - - - 8 - - 90 98,0
23 Priit Alep A - 3 70 - 20 - - - 93,0
24 Alex Stewart A 22,5 - 50 - - 8 - - 80,5
25 Ivari Lige B - 25 - 50 - - - - 75,0
26 Alari Alviste A - - - - - 50 - - 50,0
27 Heikki Haljasmets B 3 - - - - - 4 40 47,0
28 Jüri Ristimägi B - 30 8 8 - - - - 46,0
29 Maarek Lee C - 20 16 - 5 - - 4 45,0
30 Remo Toodo B - - - - - 40 - - 40,0
31 Margo Meenisk A - 5 - - - 12 20 - 37,0
32 Gunnar Saar C - - - - 4 30 - - 34,0
33 Leho Matsi C - - - 30 - - - - 30,0
34 Taavi Allsalu C - 8 6 - 10 - - - 24,0
35 Jaak Karu C - - - - 3 - 12 8 23,0
36 Andrus Henga C - - - - - 20 - - 20,0
37-38 Kristjan Leisner B - - 20 - - - - - 20,0
37-38 Sergei Nikitin C - - - 20 - - - - 20,0
39 Siim Jakobs C 15 4 - - - - - - 19,0
40 Feliks Korkiainen C - - - 16 - - - - 16,0
41 Priit Kolumbus B 9 - - - - - - 6 15,0
42 Hannu Kinnunen B - - 4 4 - 6 - - 14,0
43 Raul Pärn C - - - 12 2 - - - 14,0
44-45 Jevgeni Tihhonov C - - - 10 - - - - 10,0
44-45 Ülo Reiman B - - 10 - - - - - 10,0
46 Jari Hytonen A 7,5 - - - - - - - 7,5
47 Aivar Leinemann A 4,5 2 - - - - - - 6,5
48-52 Aare Noormaa A - - - - - - 6 - 6,0
48-52 Aleksandr Kolossov C - - - 6 - - - - 6,0
48-52 Andres Nigol B - - - - 6 - - - 6,0
48-52 Raino Pobbol B - 6 - - - - - - 6,0
48-52 Raivo Vähi B 6 - - - - - - - 6,0
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee