EMV22 web

Reiting 2018-2019, mehed

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, meeste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, meeste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 190 punkti ja rohkem)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinn
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
Estonian
Open
summa
1 Raul Beekmann 70 120 70 160 50 120 45 160 795.0
2 Carl Kinnunen 60 90 35 200 45 160 60 110 760.0
3 Jaare Pentus 50 110 30 140 100 200   90 720.0
4 Ülari Lees 100 200     20 70 100 200 690.0
5 Marek Tammsoo 80 160 100 70 70 110 25 70 685.0
6 Vallo Lees   140 80   15 60 70 120 485.0
7 Jaanus Jaanimägi   30 45 80 60 80 35 50 380.0
8 Gabriel Veide 55 100 6 90 25 10   80 366.0
9 Meelis Malva   40 10 120   90   100 360.0
10 Udo Sulp     25 100 80 40 55 40 340.0
11 Aare Noormaa 45 50 15   40 140     290.0
12 Aivar Leinemann     20 110   100 50   280.0
13 Rasmus Parts   80 60     50 40   230.0
14 Kert Truus             80 140 220.0
15 Heikki Haljasmets   70     30 12   60 172.0
16 Hardi Dreier     40   55 16 30   141.0
17 Silver Uibu     55     30 15   100.0
18 Taimar Lank     50     20 20   90.0
19 Kalvi Laasalu   60 8     8     76.0
20 Jaanek Talisainen         35 6     41.0

B-võistlusklass (mängijad keskmisega 175 kuni 189,9 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
Estonian
Open
summa
1 Margo Meenisk   160 100 200 55 200 40 200 955.0
2 Taavi Allsalu 80 200 45 140 80 110 70   725.0
3 Priit Kolumbus 100 120 70 110 70 40 80   590.0
4 Janek Raid   50 55 70   120 35 160 490.0
5 Raivo Vähi 70 40 6 90 60 12 100 100 478.0
6 Raino Pobbol       120 30 90   140 380.0
7 Gunnar Saar 50 30 25   20 50 45 90 310.0
8 Ivari Lige         100 140 50   290.0
9 Teet Vares   110 40 100 35 2     287.0
10 Mart Rõuk   140       8   110 258.0
11 Maarek Lee       50   16 25 120 221.0
12 Remo Toodo 60 35   45 80     220.0
13 Ain Aigro   80 8   50 60     198.0
14 Toomas Vellemäe   70   80   20     170.0
15 Lembit Ehtla       160   6     166.0
16 Viljar Mandri           160     160.0
17 Andres Nigol   100 15   40       155.0
18 Kristjan Leisner   90 30     30     150.0
19 Toomas Talviste     80     10 60   150.0
20 Eero Rändla     10     70 30   110.0
21 Taavi Roossaar     50       55   105.0
22 Ivar Tambre           100     100.0
23 Raivo Tamm 60           20   80.0
24 Jüri Ristimägi 45 12 20     2     79.0
25 Riho Alliksoo     60           60.0
26 Yuri Barkov 55               55.0
27 Aleksandr Mistsenko   16     25       41.0
28 Marko Mölder   20             20.0
29 Ülo Reiman           4     4.0

C-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 175 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
Estonian
Open
summa
1 Leho Matsi 100 160 60 140 60 160 100 110 890.0
2 Sulev Pärn   110   160 30 4 60 200 564.0
3 Oskar Vares   200 20 100 100 60     480.0
4 Timo Vilumets       200   120   140 460.0
5 Hannu Kinnunen 50 140 70   50 30 10 70 420.0
6 Andrei Kree     100 80 45 12 25 80 342.0
7 Erki Jõgi 55 80     70 90     295.0
8 Andrei Karhu 35   35     140 80   290.0
9 Teet Ojamets 30 60       40   160 290.0
10 Jaak Karu       110   2   120 247.0
11 August Rozenthal 40         200     240.0
12 Aare Lõhmus     45   40 110 45   240.0
13 Jaanus Malm     10 120   2 40 60 232.0
14 Lembit Luik         80 10 50 90 230.0
15 Sven Lubja   100 15 60 25 2     202.0
16 Tannar Talusaar   120   50         170.0
17 Gerry Inso   90 55     6     151.0
18 Simo Kree           70 55 20 145.0
19 Joosep Talviste     40     100     140.0
20 Aleksandr Kolosov 70           70   140.0
21 Peeter Grünthal           2 35 100 137.0
22 Jüri Lee   70         30   100.0
23 Martin Ruuto       90         90.0
24 Jevgeni Tihhonov           80     80.0
25 Raul Pärn         30 50     80.0
26 Jaak Hunt     80           80.0
27 Feliks Korkiainen 80               80.0
28 Siim Henrik Saar 20 50 4     2     76.0
29 Andrus Henga         35 16 20   71.0
30 Jukka Iivonen       70         70.0
31 Ekke Aron Rõuk       30   2   30 62.0
32 Sergey Nikitin 60               60.0
33 Ingmar Papstel     8 40   2     50.0
34 Mati Juursalu     50           50.0
35 Lauri Isakar               50 50.0
36 Eldar Salmanov 45               45.0
37 Ergo Tambik               40 40.0
38 Kristofer Saarm     4 16 20       40.0
39 Joosep Põder     30           30.0
40 Erik Papstel     5 20   2     27.0
41 Tanel Künnapas     25           25.0
42 Even Grube 25               25.0
43 Jaak Vapper           20     20.0
44 Robin Miklas           8     8.0
45 Markus Põder     3           3.0

1

NARVA SÜGIS 2018

BomBey, Narva 
12.11. - 18.11.2018

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 100,0
2 Marek Tammsoo 80,0
3 Raul Beekmann 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Gabriel Veide 55,0
6 Jaare Pentus 50,0
7 Aare Noormaa 45,0
8 - 40,0
9 - 35,0
10 - 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Priit Kolumbus 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Raivo Vähi 70,0
4 Raivo Tamm 60,0
5 Yuri Barkov 55,0
6 Gunnar Saar 50,0
7 Jüri Ristimägi 45,0
8 - 40,0
9 - 35,0
10 - 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Leho Matsi 100,0
2 Feliks Korkiainen 80,0
3 Aleksandr Kolosov 70,0
4 Sergey Nikitin 60,0
5 Erki Jõgi 55,0
6 Hannu Kinnunen 50,0
7 Eldar Salmanov 45,0
8 August Rozenthal 40,0
9 Andrei Karhu 35,0
10 Teet Ojamets 30,0
11 Even Grube 25,0
12 Siim Henrik Saar 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

2

SANTA OPEN 2018

AMB Akadeemia, Tallinn 
01.12. - 09.12.2018

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 200,0
2 Marek Tammsoo 160,0
3 Vallo Lees 140,0
4 Raul Beekmann 120,0
5 Jaare Pentus 110,0
6 Gabriel Veide 100,0
7 Carl Kinnunen 90,0
8 Rasmus Parts 80,0
9 Heikki Haljasmets 70,0
10 Kalvi Laasalu 60,0
11 Aare Noormaa 50,0
12 Meelis Malva 40,0
13 Jaanus Jaanimägi 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Allsalu 200,0
2 Margo Meenisk 160,0
3 Mart Rõuk 140,0
4 Priit Kolumbus 120,0
5 Teet Vares 110,0
6 Andres Nigol 100,0
7 Kristjan Leisner 90,0
8 Ain Aigro 80,0
9 Toomas Vellemäe 70,0
10 Remo Toodo 60,0
11 Janek Raid 50,0
12 Raivo Vähi 40,0
13 Gunnar Saar 30,0
14 Marko Mölder 20,0
15 Aleksandr Mistsenko 16,0
16 Jüri Ristimägi 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Oskar Vares 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Hannu Kinnunen 140,0
4 Tannar Talusaar 120,0
5 Sulev Pärn 110,0
6 Sven Lubja 100,0
7 Gerry Inso 90,0
8 Erki Jõgi 80,0
9 Jüri Lee 70,0
10 Teet Ojamets 60,0
11 Siim Henrik Saar 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

3

PÄRNU MV 2019

Perona Bowling, Pärnu 
17.01. - 20.01.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Marek Tammsoo 100,0
2 Vallo Lees 80,0
3 Raul Beekmann 70,0
4 Rasmus Parts 60,0
5 Silver Uibu 55,0
6 Taimar Lank 50,0
7 Jaanus Jaanimägi 45,0
8 Hardi Dreier 40,0
9 Carl Kinnunen 35,0
10 Jaare Pentus 30,0
11 Udo Sulp 25,0
12 Aivar Leinemann 20,0
13 Aare Noormaa 15,0
14 Meelis Malva 10,0
15 Kalvi Laasalu 8,0
16 Gabriel Veide 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Margo Meenisk 100,0
2 Toomas Talviste 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Riho Alliksoo 60,0
5 Janek Raid 55,0
6 Taavi Roossaar 50,0
7 Taavi Allsalu 45,0
8 Teet Vares 40,0
9 Remo Toodo 35,0
10 Kristjan Leisner 30,0
11 Gunnar Saar 25,0
12 Jüri Ristimägi 20,0
13 Andres Nigol 15,0
14 Eero Rändla 10,0
15 Ain Aigro 8,0
16 Raivo Vähi 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Andrei Kree 100,0
2 Jaak Hunt 80,0
3 Hannu Kinnunen 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Gerry Inso 55,0
6 Mati Juursalu 50,0
7 Aare Lõhmus 45,0
8 Joosep Talviste 40,0
9 Andrei Karhu 35,0
10 Joosep Põder 30,0
11 Tanel Künnapas 25,0
12 Oskar Vares 20,0
13 Sven Lubja 15,0
14 Jaanus Malm 10,0
15 Ingmar Papstel 8,0
16 Erik Papstel 6,0
17 Siim Henrik Saar 5,0
18 Kristofer Saarm 4,0
19 Markus Põder 3,0
20 - 2,0

 

4

TALLINNA MV 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
15.01. - 17.01.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Carl Kinnunen 200,0
2 Raul Beekmann 160,0
3 Jaare Pentus 140,0
4 Meelis Malva 120,0
5 Aivar Leinemann 110,0
6 Udo Sulp 100,0
7 Gabriel Veide 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Marek Tammsoo 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Timo Vilumets 200,0
2 Margo Meenisk 160,0
3 Lembit Ehtla 140,0
4 Taavi Allsalu 120,0
5 Raino Pobbol 110,0
6 Priit Kolumbus 100,0
7 Teet Vares 90,0
8 Raivo Vähi 80,0
9 Toomas Vellemäe 70,0
10 Janek Raid 60,0
11 Maarek Lee 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Sulev Pärn 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Jaanus Malm 140,0
4 Jaak Karu 120,0
5 Oskar Vares 110,0
6 Martin Ruuto 100,0
7 Andrei Kree 90,0
8 Jukka Iivonen 80,0
9 Sven Lubja 70,0
10 Tannar Talusaar 60,0
11 Ingmar Papstel 50,0
12 Ekke Aron Rõuk 40,0
13 Erik Papstel 30,0
14 Kristofer Saarm 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

5

SB PÕLVA KEVAD 2019

Edu Bowling, Põlva 
12.04. - 14.04.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jaare Pentus 100,0
2 Udo Sulp 80,0
3 Marek Tammsoo 70,0
4 Jaanus Jaanimägi 60,0
5 Hardi Dreier 55,0
6 Raul Beekmann 50,0
7 Carl Kinnunen 45,0
8 Aare Noormaa 40,0
9 Jaanek Talisainen 35,0
10 Heikki Haljasmets 30,0
11 Gabriel Veide 25,0
12 Ülari Lees 20,0
13 Vallo Lees 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ivari Lige 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Raivo Vähi 60,0
5 Margo Meenisk 55,0
6 Ain Aigro 50,0
7 Remo Toodo 45,0
8 Andres Nigol 40,0
9 Teet Vares 35,0
10 Raino Pobbol 30,0
11 Aleksandr Mistsenko 25,0
12 Gunnar Saar 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Oskar Vares 100,0
2 Lembit Luik 80,0
3 Erki Jõgi 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Raul Pärn 55,0
6 Hannu Kinnunen 50,0
7 Andrei Kree 45,0
8 Aare Lõhmus 40,0
9 Andrus Henga 35,0
10 Sulev Pärn 30,0
11 Sven Lubja 25,0
12 Kristofer Saarm 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

6

Eesti Meistrivõistlused 2019

AMB Akadeemia Bowling, Tallinn 
23.05. - 26.05.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jaare Pentus 200,0
2 Carl Kinnunen 160,0
3 Aare Noormaa 140,0
4 Raul Beekmann 120,0
5 Marek Tammsoo 110,0
6 Aivar Leinemann 100,0
7 Meelis Malva 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Ülari Lees 70,0
10 Vallo Lees 60,0
11 Rasmus Parts 50,0
12 Udo Sulp 40,0
13 Silver Uibu 30,0
14 Taimar Lank 20,0
15 Hardi Dreier 16,0
16 Heikki Haljasmets 12,0
17 Gabriel Veide 10,0
18 Kalvi Laasalu 8,0
19 Jaanek Talisanen 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Margo Meenisk 200,0
2 Viljar Mandri 160,0
3 Ivari Lige 140,0
4 Janek Raid 120,0
5 Taavi Allsalu 110,0
6 Ivar Tambre 100,0
7 Raino Pobbol 90,0
8 Remo Toodo 80,0
9 Eero Rändla 70,0
10 Ain Aigro 60,0
11 Gunnar Saar 50,0
12 Priit Kolumbus 40,0
13 Kristjan Leisner 30,0
14 Toomas Vellemäe 20,0
15 Maarek Lee 16,0
16 Raivo Vähi 12,0
17 Toomas Talviste 10,0
18 Mart Rõuk 8,0
19 Lembit Ehtla 6,0
20 Ülo Reiman 4,0
21 Teet Vares 2,0
22 Jüri Ristimägi 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 August Rozenthal 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Andrei Karhu 140,0
4 Timo Vilumets 120,0
5 Aare Lõhmus 110,0
6 Joosep Talviste 100,0
7 Erki Jõgi 90,0
8 Jevgeni Tihhonov 80,0
9 Simo Kree 70,0
10 Oskar Vares 60,0
11 Raul Pärn 50,0
12 Teet Ojamets 40,0
13 Hannu Kinnunen 30,0
14 Jaak Vapper 20,0
15 Andrus Henga 16,0
16 Andrei Kree 12,0
17 Lembit Luik 10,0
18 Robin Miklas 8,0
19 Gerry Inso 6,0
20 Sulev Pärn 4,0
21 Sven Lubja 2,0
22 Jaanus Malm 2,0
23 Jaak Karu 2,0
24 Siim Henrik Saar 2,0
25 Ingmar Papstel 2,0
26 Ekke Aron Rõuk 2,0
27 Erik Papstel 2,0
28 Peeter Grünthal 2,0

 

7

Pärnu Open 2019

Perona Bowling, Pärnu 
06.06. - 16.06.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 100,0
2 Kert Truus 80,0
3 Vallo Lees 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Udo Sulp 55,0
6 Aivar Leinemann 50,0
7 Raul Beekmann 45,0
8 Rasmus Parts 40,0
9 Jaanus Jaanimägi 35,0
10 Hardi Dreier 30,0
11 Marek Tammsoo 25,0
12 Taimar Lank 20,0
13 Silver Uibu 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raivo Vähi 100,0
2 Priit Kolumbus 80,0
3 Taavi Allsalu 70,0
4 Toomas Talviste 60,0
5 Taavi Roossaar 55,0
6 Ivari Lige 50,0
7 Gunnar Saar 45,0
8 Margo Meenisk 40,0
9 Janek Raid 35,0
10 Eero Rändla 30,0
11 Maarek Lee 25,0
12 Raivo Tamm 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Leho Matsi 100,0
2 Andrei Karhu 80,0
3 Aleksandr Kolossov 70,0
4 Sulev Pärn 60,0
5 Simo Kree 55,0
6 Lembit Luik 50,0
7 Aare Lõhmus 45,0
8 Jaanus Malm 40,0
9 Peeter Grünthal 35,0
10 Jüri Lee 30,0
11 Andrei Kree 25,0
12 Andrus Henga 20,0
13 Jaak Karu 15,0
14 Hannu Kinnunen 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

  

8

BrunswicK Estonian Open 2019

AMB Akadeemia Bowling, Tallinn 
08.08. - 18.08.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 200,0
2 Raul Beekmann 160,0
3 Kert Truus 140,0
4 Vallo Lees 120,0
5 Carl Kinnunen 110,0
6 Meelis Malva 100,0
7 Jaare Pentus 90,0
8 Gabriel Veide 80,0
9 Marek Tammsoo 70,0
10 Heikki Haljasmets 60,0
11 Jaanus Jaanimägi 50,0
12 Udo Sulp 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Margo Meenisk 200,0
2 Janek Raid 160,0
3 Raino Pobbol 140,0
4 Maarek Lee 120,0
5 Mart Rõuk 110,0
6 Raivo Vähi 100,0
7 Gunnar Saar 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Sulev Pärn 200,0
2 Teet Ojamets 160,0
3 Timo Vilumets 140,0
4 Jaak Karu 120,0
5 Leho Matsi 110,0
6 Peeter Grünthal 100,0
7 Lembit Luik 90,0
8 Andrei Kree 80,0
9 Hannu Kinnunen 70,0
10 Jaanus Malm 60,0
11 Lauri Isakar 50,0
12 Ergo Tambik 40,0
13 Ekke Aron Rõuk 30,0
14 Simo Kree 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

 

A, B, C koondtabel

A, B, C koondtabel

koht  nimiKlassNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
Estonian
Open
summa
1 Raul Beekmann A 70 100 70 160 45 100 45 160 750.0
2 Carl Kinnunen A 60 70 25 200 40 160 60 110 725.0
3 Jaare Pentus A 30 90 15 140 100 200   90 665.0
4 Ülari Lees A 100 200     8 50 100 200 658.0
5 Marek Tammsoo A 80 160 100 4 70 90 10 70 584.0
6 Vallo Lees A   120 80   1 40 70 120 431.0
7 Gabriel Veide A 55 80 1 90 10 2   80 318.0
8 Meelis Malva A   10 2 120   70   100 302.0
9 Udo Sulo A     10 100 80 20 55 30 295.0
10 Margo Meenisk B   30 35 70 4 120 1 20 280.0
11 Jaanus Jaanimägi A   8 45 30 60 60 25 40 268.0
12 Aivar Leinemann A     8 110   80 50   248.0
13 Taavi Allsalu B 40 110 1 50 35 2 8   246.0
14 Kert Truus A             80 140 220.0
15 Aare Noormaa A 15 20 4   30 140     209.0
16 Rasmus Parts A   60 60     30 40   190.0
17 Oskar Vares C   140 1 2 6 2     151.0
18 Heikki Haljasmets A   50     20 6   60 136.0
19 Priit Kolumbus B 50 12 20 20 15 2 15   134.0
20 Hardi Dreier A     40   50 8 20   118.0
21 Viljar Mandri B           110     110.0
22 Leho Matsi C 45 4 1 10 1 2 35 2 100.0
23 Timo Vilumets C       80   2   10 92.0
24 Ivari Lige B         55 16 1   72.0
25 Sulev Pärn C   2   16 1 2 1 50 72.0
26 Silver Uibu A     55     12 1   68.0
27 Taimar Lank A     50     10 2   62.0
28 Lembit Ehtla B       60   2     62.0
29 Raino Pobbol B       40 1 2   8 51.0
30 Raivo Vähi B 6 2 1 2 5 2 30 2 50.0
31 Kalvi Laasalu A   40 1     2     43.0
32 Toomas Talviste B     30     2 6   38.0
33 Feliks Korkiainen C 35               35.0
34 Janek Raid B   2 5 2   4 1 16 30.0
35 Aleksandr Kolosov C 25           4   29.0
36 Jaanek Talisainen A         25 2     27.0
37 Teet Vares B   6 1 12 1 2     22.0
38 Mart Rõuk B   16       2   2 20.0
39 Sergey Nikitin C 20               20.0
40 Teet Ojamets C 1 2       2   12 17.0
41 Hannu Kinnunen C 8 2 1   1 2 1 2 17.0
42 Erki Jõgi C 10 2     1 2     15.0
43 Jaak Karu C       6   2 1 6 15.0
44 Jaanus Malm C     1 8   2 1 2 14.0
45 Gunnar Saar B 1 2 1   1 2 1 2 10.0
46 Andrei Karhu C 1   1     2 5   9.0
47 Maarek Lee B       2   2 1 4 9.0
48 Andrei Kree C     1 2 1 2 1 2 9.0
49 Ain Aigro B   2 1   3 2     8.0
50 Sven Lubja C   2 1 2 1 2     8.0
51 Remo Toodo B   2 1   2 2     7.0
52 Toomas Vellemäe B   2   2   2     6.0
53 Jüri Ristimägi B 1 2 1     2     6.0
54 Lembit Luik C         1 2 1 2 6.0
55 Siim Henrik Saar C 1 2 1     2     6.0
56 Ekke Aron Rõuk C       2   2   2 6.0
57 Taavi Roossaar B     3       3   6.0
58 Riho Alliksoo B     6           6.0
59 Aare Lõhmus C     1   1 2 1   5.0
60 Kristjan Leisner B   2 1     2     5.0
61 Simo Kree C           2 1 2 5.0
62 Gerry Inso C   2 1     2     5.0
63 Peeter Grünthal C           2 1 2 5.0
64 Ingmar Papstel C     1 2   2     5.0
65 Erik Papstel C     1 2   2     5.0
66 Raivo Tamm B 4           1   5.0
67 Eldar Salmanov C 5               5.0
68 August Rozenthal C 2         2     4.0
69 Eero Rändla B     1     2 1   4.0
70 Andrus Henga C         1 2 1   4.0
71 Andres Nigol B   2 1   1       4.0
72 Kristofer Saarm C     1 2 1       4.0
73 Tannar Talusaar C   2   2         4.0
74 Joosep Talviste C     1     2     3.0
75 Raul Pärn C         1 2     3.0
76 Jüri Lee C   2         1   3.0
77 Aleksandr Mistsenko B   2     1       3.0
78 Yuri Barkov B 3               3.0
79 Ivar Tambre B           2     2.0
80 Jevgeni Tihhonov C           2     2.0
81 Ülo Reiman B           2     2.0
82 Jaak Vapper C           2     2.0
83 Robin Miklas C           2     2.0
84 Lauri Isakar C               2 2.0
85 Ergo Tambik C               2 2.0
86 Martin Ruuto C       2         2.0
87 Jukka Iivonen C       2         2.0
88 Marko Mölder B   2             2.0
89 Jaak Hunt C     1           1.0
90 Mati Juursalu C     1           1.0
91 Joosep Põder C     1           1.0
92 Tanel Künnapas C     1           1.0
93 Markus Põder C     1           1.0
94 Even Grube C 1               1.0
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee