Reiting 2018-2019, naised
Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, naiste arvestus.
koond
-
A-võistlusklass (mängijad keskmisega 170 punkti ja rohkem)
koht nimi Narva
SügisSanta
OpenPärnu
MVTallinna
MVPõlva
KevadEesti
MVPärnu
OpenEstonian
Opensumma 1 Raili Vaarpuu 100 200 100 140 70 200 200 140 1150.0 2 Moonika Tamson 80 40 80 20 100 200 620.0 3 Maarja Alekand 70 140 20 40 50 140 460.0 4 Riina Lõhmus 40 60 50 60 40 30 80 100 460.0 5 Ülle Kangur 100 25 30 80 60 60 355.0 6 Kairika Kluust 30 200 100 330.0 7 Riina Veiram 20 10 140 80 250.0 8 Eli Haga 70 100 60 230.0 9 Ülle Ristimägi 50 50 30 40 170.0 10 Sigrid Reiman 50 50 50 150.0 11 Terje Roosi 100 100.0 12 Reelika Voitk 15 15.0 B-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 170 punkti)
koht nimi Narva
SügisSanta
OpenPärnu
MVTallinna
MVPõlva
KevadEesti
MVPärnu
OpenEstonian
Opensumma 1 Aire Saarm 100 140 70 40 50 140 200 200 940.0 2 Jane Iivonen 30 200 25 100 30 10 100 100 595.0 3 Sille Männiste 70 80 20 30 100 60 60 140 560.0 4 Liina Rohi 50 60 50 200 140 500.0 5 Eli Vainlo 100 200 80 380.0 6 Sirie Luik 40 100 140 20 40 340.0 7 Ede Miklas 100 80 180.0 8 Piret Uibu 30 60 30 40 160.0 9 Eha Neito 20 10 80 25 2 137.0 10 Taimi Dreier 40 40 2 50 132.0 11 Ruth Grünthal 20 30 80 130.0 12 Tiia Lige 70 50 120.0 13 Anu Õun 10 2 10 60 82.0 14 Vaike Protten 50 2 52.0 15 Kristiina Rozenthal 25 2 27.0 16 Terje Tamm 20 20.0 17 Mariel Uibu 15 2 17.0 18 Lilian Sild 15 2 17.0 19 Emma Mia Jaanimägi 5 2 7.0 20 Äli Männa 2 2 4.0 21 Kaisa-Ly Lee 2 2 4.0 22 Rebeka Aaviste 2 2.0 1
-
NARVA SÜGIS 2018
BomBey, Narva
12.11. - 18.11.2018Võistluse ERS koef. 1,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Raili Vaarpuu 100,0 2 Maarja Alekand 70,0 3 Ülle Ristimägi 50,0 4 Riina Lõhmus 40,0 5 Kairika Kluust 30,0 6 - 25,0 7 - 20,0 8 - 15,0 9 - 10,0 10 - 5,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Aire Saarm 100,0 2 Sille Männiste 70,0 3 Liina Rohi 50,0 4 Sirie Luik 40,0 5 Jane Iivonen 30,0 6 Kristiina Rozenthal 25,0 7 Eha Neito 20,0 8 - 15,0 9 - 10,0 10 - 5,0 2
-
SANTA OPEN 2018
AMB Akadeemia, Tallinn
01.12. - 09.12.2018Võistluse ERS koef. 2,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Raili Vaarpuu 200,0 2 Maarja Alekand 140,0 3 Ülle Kangur 100,0 4 Moonika Tamson 80,0 5 Riina Lõhmus 60,0 6 Ülle Ristimägi 50,0 7 - 40,0 8 - 30,0 9 - 20,0 10 - 10,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Jane Iivonen 200,0 2 Aire Saarm 140,0 3 Sirie Luik 100,0 4 Sille Männiste 80,0 5 Liina Rohi 60,0 6 - 50,0 7 - 40,0 8 - 30,0 9 - 20,0 10 - 10,0 3
-
PÄRNU MV 2019
BomBey, Narva
17.01. - 20.01.2019Võistluse ERS koef. 1,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Raili Vaarpuu 100,0 2 Eli Haga 70,0 3 Riina Lõhmus 50,0 4 Moonika Tamson 40,0 5 Ülle Ristimägi 30,0 6 Ülle Kangur 25,0 7 Maarja Alekand 20,0 8 Reelika Voitk 15,0 9 - 10,0 10 - 5,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Eli Vainlo 100,0 2 Aire Saarm 70,0 3 Liina Rohi 50,0 4 Taimi Dreier 40,0 5 Piret Uibu 30,0 6 Jane Iivonen 25,0 7 Sille Männiste 20,0 8 Mariel Uibu 15,0 9 Eha Neito 10,0 10 Emma Mia Jaanimägi 5,0 4
-
TALLINNA MV 2019
AMB Akadeemia, Tallinn
15.01. - 17.01.2019Võistluse ERS koef. 2,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Kairika Kluust 200,0 2 Raili Vaarpuu 140,0 3 Eli Haga 100,0 4 Moonika Tamson 80,0 5 Riina Lõhmus 60,0 6 Sigrid Reiman 50,0 7 Maarja Alekand 40,0 8 Ülle Kangur 30,0 9 Riina Veiram 20,0 10 - 10,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Eli Vainlo 200,0 2 Sirie Luik 140,0 3 Jane Iivonen 100,0 4 Eha Neito 80,0 5 Piret Uibu 60,0 6 Vaike Protten 50,0 7 Aire Saarm 40,0 8 Sille Männiste 30,0 9 - 20,0 10 - 10,0 5
-
SB PÕLVA KEVAD 2019
Edu Bowling, Põlva
12.04. - 14.04.2019Võistluse ERS koef. 1,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Kairika Kluust 100,0 2 Raili Vaarpuu 70,0 3 Maarja Alekand 50,0 4 Riina Lõhmus 40,0 5 - 30,0 6 - 25,0 7 - 20,0 8 - 15,0 9 - 10,0 10 - 5,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Sille Männiste 100,0 2 Tiia Lige 70,0 3 Aire Saarm 50,0 4 Taimi Dreier 40,0 5 Jane Iivonen 30,0 6 Eha Neito 25,0 7 Sirie Luik 20,0 8 Lilian Sild 15,0 9 Anu Õun 10,0 10 - 5,0 6
-
Eesti Meistrivõistlused 2019
AMB Akadeemia, Tallinn
23.05. - 26.05.2019Võistluse ERS koef. 2,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Raili Vaarpuu 200,0 2 Maarja Alekand 140,0 3 Terje Roosi 100,0 4 Ülle Kangur 80,0 5 Eli Haga 60,0 6 Sigrid Reiman 50,0 7 Ülle Ristimägi 40,0 8 Riina Lõhmus 30,0 9 Moonika Tamson 20,0 10 Riina Veiram 10,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Liina Rohi 200,0 2 Aire Saarm 140,0 3 Ede Miklas 100,0 4 Eli Vainlo 80,0 5 Sille Männiste 60,0 6 Tiia Lige 50,0 7 Sirie Luik 40,0 8 Piret Uibu 30,0 9 Ruth Grünthal 20,0 10 Jane Iivonen 10,0 11 Eha Neito 2.0 12 Taimi Dreier 2.0 13 Vaike Protten 2.0 14 Kristiina Rozenthal 2.0 15 Mariel Uibu 2.0 16 Anu Õun 2.0 17 Emma Mia Jaanimägi 2.0 18 Äli Männa 2.0 19 Rebeka Aaviste 2.0 20 Kaisa-Ly Lee 2.0 7
-
PÄRNU OPEN 2019
Perona Bowling, Pärnu
06.06. - 16.06.2019Võistluse ERS koef. 2,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Raili Vaarpuu 200,0 2 Riina Veiram 140,0 3 Moonika Tamson 100,0 4 Riina Lõhmus 80,0 5 Ülle Kangur 60,0 6 - 50,0 7 - 40,0 8 - 30,0 9 - 20,0 10 - 10,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Aire Saarm 200,0 2 Liina Rohi 140,0 3 Jane Iivonen 100,0 4 Ede Miklas 80,0 5 Sille Männiste 60,0 6 Taimi Dreier 50,0 7 Piret Uibu 40,0 8 Ruth Grünthal 30,0 9 Terje Tamm 20,0 10 Anu Õun 10,0 11 Äli Männa 2,0 12 Kaisa-Ly Lee 2,0 13 Lilian Sild 2,0 8
-
BRUNSWICK ESTONIAN OPEN 2019
AMB Akadeemia, Tallinn
08.08. - 18.08.2019Võistluse ERS koef. 2,0
NAISED A-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Moonika Tamson 200,0 2 Raili Vaarpuu 140,0 3 Riina Lõhmus 100,0 4 Riina Veiram 80,0 5 Ülle Kangur 60,0 6 Sigrid Reiman 50,0 7 - 40,0 8 - 30,0 9 - 20,0 10 - 10,0 NAISED B-klass
Võistlusel jagatud reitingupunktid: koht nimi punktid 1 Aire saarm 200,0 2 Sille Männiste 140,0 3 Jane Iivonen 100,0 4 Ruth Grünthal 80,0 5 Anu Õun 60,0 6 - 50,0 7 - 40,0 8 - 30,0 9 - 20,0 10 - 10,0 A, B koondtabel
-
A, B koondtabel
koht nimi Klass Narva
SügisSanta
OpenPärnu
MVTallinna
MVPõlva
KevadEesti
MVPärnu
OpenEstonian
Opensumma 1 Raili Vaarpuu A 100 200 100 140 70 200 200 140 1150.0 2 Aire Saarm B 50 60 25 1 30 50 140 60 417.0 3 Moonika Tamson A 50 30 50 2 60 200 392.0 4 Maarja Alekand A 70 140 1 20 15 140 386.0 5 Kairika Kluust A 25 200 100 325.0 6 Riina Lõhmus A 30 40 40 40 10 10 50 100 320.0 7 Jane Iivonen B 5 100 1 10 20 2 40 40 218.0 8 Liina Rohi B 15 2 20 80 100 217.0 9 Ülle Kangur A 80 5 2 60 20 20 187.0 10 Eli Vainlo B 70 100 2 172.0 11 Eli Haga A 50 80 40 170.0 12 Riina Veiram A 2 2 80 80 164.0 13 Sille Männiste B 20 10 1 2 50 2 10 50 145.0 14 Sirie Luik B 10 30 60 1 2 103.0 15 Terje Roosi A 100 100.0 16 Ülle Ristimägi A 40 20 10 20 90.0 17 Sigrid Reiman A 30 30 10 70.0 18 Taimi Dreier B 15 25 2 2 44.0 19 Tiia Lige B 40 2 42.0 20 Ruth Grünthal B 2 2 30 34.0 21 Ede Miklas B 2 30 32.0 22 Eha Neito B 1 1 2 5 2 11.0 23 Piret Uibu B 1 2 2 2 7.0 24 Anu Õun B 1 2 2 2 7.0 25 Vaike Protten B 2 2 4.0 26 Äli Männa B 2 2 4.0 27 Kaisa-Ly Lee B 2 2 4.0 28 Mariel Uibu B 1 2 3.0 29 Kristiina Rozenthal B 1 2 3.0 30 Emma Mia Jaanimägi B 1 2 3.0 31 Lilian Sild B 1 2 3.0 32 Rebeka Aaviste B 2 2.0 33 Terje Tamm B 2 2.0 34 Reelika Voitk A 1 1.0