Pärnu Open-i võitis Ülari Lees

Juba kolmas aasta järjest suutsid meie sportlased vastu seista soomlastest raskekahurväe survele ja finaalis heitlesid omavahel valitsev Eesti meister Rasmus Parts ja Ülari Lees. 

Võit läks lõpuks Ülarile, aga ka Rasmus oli enda sooritusega väga rahul. Sai ju järjepanu seljatatud üks superstaar teie järel. Ülari esitus oli kohe turniiri algusest peale väga kindel ja vaid veerandfinaalides lätllase Daniel Vezise vastu jäi neid lahutama 1 punkt.  Läti noormees ei jäänud olukorraga kuidagi rahule ega hoidnud oma emotsioone ka vaka all...

Loe lähemalt

Naiste EM Brüsselis sai läbi

Brüsselis peetud naiste EM-il esindas Eestit Eli Haga. Kogu võistluse käigus visatud 170,3 keskmist tuleb lugeda korralikuks sooritusesks. Finaalringidesse 24 tugevama hulka pääses seekord keskmisega 196,4.

Loe lähemalt

Pärnu Openil kisub kuumaks

Pärnu Open 2018 on kulmineerumas ja kuumaks kisub siin nii otseses kui kaudses mõttes. Esiteks lubab ilmajaam nädalavahetuseks tõelist suvesoojust ja teiseks läheb üha tulisemaks andmiseks ka sportlikus mõttes. Nii meie kui põhjanaabrite raskekahurvägi pole oma etteastet veel alustanud või lõpetanud ja üha soojenev ilm kahtlemata nende elu lihtsamaks ei tee.

Loe lähemalt

Weber Cup ülekanded Eesti telekanalil

Sel nädalavahetusel kannab Viasat Sport Baltic esmakordselt üle bowlinguvõistlust ning seda veel ka otsepildis. Võistluseks on Weber Cup, mis kannab juba järjekorranumbrit XIX. Võistlus on Team USA ja Team Euroopa vaheline. 

Loe lähemalt

Pärnu Open 2018

Pärnus, Perona Bowlingus peetakse 7-17 juunil maha järjekordne Pärnu Open. Õliskeem tundub esmakatsetajatele pisut keerulisepoolne, aga nagu teada, pole päevad vennad ja ka arvamused kõiguvad seinast seina tegelikult.

Loe lähemalt

Lõppes F- Cup hooaeg

Tartus lõppes eile F-Cup kevadhooaeg. Tegemist on 15-etapilise võistlusega. Võitjaks tuli Carl Kinnunen, teiseks Teet Vares ja kolmandaks Jaak Karu

Selgusid Eesti meistrid

Tallinnas Al Mare bowlingusaalis selgitati Eesti meistrieid. Vaatamata ülimalt keerulisele õliskeemile kujunesid finalistide tulemused siiski kõrgetasemeliseks.

Loe lähemalt

Uued võistlusmäärused

Seoses käimasolevate meistrivõistlustega oleks paslik välja tuua olulisemad muudatused hiljuti kehtimahakanud uutes võistlusmäärustes. Uuendused on viidud sisse seoses omakorda hiljuti muutunud World Bowling reeglitega. 

Loe lähemalt

Särgikonkurss lõppes

Hetkel toimuvate meistrivõistlustega paralleelselt oli meil käimas veel üks mõõduvõtmine- koondise särgikavandite konkurss. Avalikul hääletamisel võidutses ülimalt ülekaalukalt üks töö. Nüüd on siis paras aeg avalikustada kavandi autor kuigi nii mõnigi sai sellest juba ka kavandi enda põhjal aimu. Carl -Johannes Kinnunen, kes muu on selle kavandi autor. Palju õnne ! Lähiajal püüab EVML siis lõpliku töösse mineva versiooni kokku leppida (sealhulgas logode ja nimede suurused jne).

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee