Tallinnas avati uus Eesti suurim bowlingusaal

Eelmisel nädalal avati Tallinnas uus Eesti suurim ja kaasaegseim bowlingusaal. Nüüd on AMB'l Tallinnas lisaks  olemasolevale 12 rajale Al Mares ka 16-rajaline bowlingusaal Mustamäel, mille nimeks on Akadeemia Bowling.

Loe lähemalt

Seenioride Eesti meistrivõistlused 2018

Selleaastased seenioride parimad selgitatakse 9-11 novembril vastavatud Akadeemia Bowlingus Tallinnas. Kalender on hetkel tehnilistel põhjustel suletud, aga kohe-kohe saab see korda ja siis ilmub sinna ka võistluse reglement.

Narva tõuseb nüüd ka reitnguturniiri-kaardile

Peale ligi kaheaastast hoovõttu EVML-i liikmetena on narvakad otsustanud nüüd jõuliselt siseneda ka turniirikorraldajate ridadesse. Novembri keskel asetleidev Narva Sügis 2018 saab olema C-kategooria reitinguturniir. Peakorraldaja Leho Matsi sõnutsi on plaanid veelgi suuremad ja teine reitinguvõistlus on planeeritud kevadesse.

Loe lähemalt

Tallinna Liiga alustab oma hooaega

Tallinnas on juba aastaid toimunud võistkondlik läbi terve hooaja kestev Tallinna Liiga. Nii tuleb see ka sel aastal ning esimene voor toimub juba 16. Oktoobril uues AMB Akadeemia bowlingus.

Loe lähemalt

Uus AVK avaldatud

Klubides registreeritud bowlingumängijate võistluskeskmised (AVK) seisuga 1.okt 2018 on nüüd avaldatud. Juhime tähelepanu, et alates sellest hooajast muutus juhatuse otsusega meeste AVK arvutamise kord, mille käigus vähendati arvesseminevate sarjade arvu 150-lt 100-le.

Loe lähemalt

Muutusid Santa Open'i kuupäevad

Hooaja esimese reitinguvõistluse esialgselt väljakuulutatud kuupäevad muutusid. Võistluse toimumise uuteks kuupäevadeks on 01. detsember - 09. detsember.
Registreerimine võistlusele on juba alanud. Täpsem info ning registreerimine võistluse kodulehelt: http://santaopen.com

Raul Beekmann mängis Soomes

Eesti üks tuntumaid (ja tunnustatumaid) bowlareid Raul Beekmann alustas võistlemist Soome rankingusarjas. Esimese etapi keskmisega 196,38 platseerus mees täitsa korralikule 38-ndale kohale.

Loe lähemalt

Uus hooaeg tuleb paljude uuendustega

Uueks bowlinguhooajaks on valminud rida muudatusi ja täiendusi.

Esiteks, paika on pandud rahvuskoondiste moodustamise baasreeglid. Üha olulisemale kohale on kerkimas reiting ja üht-teist on reitingu väärtustamiseks veel edaspidigi plaanis.

Teiseks, neidsamu reitingureegleid on pisut täiendatud. Sportlaste võistlusklassides on suurimaks muudatuseks see, et teatud tasemele jõudes pole edaspidi enam võimalik madalamasse klassi langeda.

Loe lähemalt

Bowlinguhooaeg sai läbi

2017/2018 bowlinguhooajale sai Estonian Openiga joon alla tõmmatud. Reitingu vaatevinklist kujunes seis põnevaks eelkõige meeste 3-nda ja 4-nda koha omavahelises heitluses. Seal jäi lõpuks suhteliselt napilt peale Carl Kinnunen klubikaaslase Ülari Lees-i ees (mõlemad Forselius). Teisele kohale platseerus Vallo Lees (Tartu, Forselius) ja esikoha võitis sel hooajal väga kindlalt valitsev Eesti meister Rasmus Parts (Pärnu, Perona). Esimese pealinlase leiame alles 5-ndalt reitingurealt (Jaare Pentus, Balti Bowling).

Loe lähemalt

Eesti mängijad Czech Open'il

Mõni päev tagasi sai alguse Czech Open bowlinguvõistlus, kus juba mitmeid aastaid järjest on üles astunud ka Eesti bowlingumängijad.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee