Santa Cup-i võit läks Lätti

Pärnus Perona Bowlingus peetud Santa Cup turniiril viisid võidu seekord mõnevõrra üllatuslikult lõunanaabrid. Nikolajs Ovcinnikovs võitis finaalis Leedu tippmängijat Edvinas Skarbalijust. Vallo Lees oli parima eestlasena kolmas. 

Loe lähemalt

Santa Cup 2017

Pärnus, Perona Bowlingus toimuv B-kategooria reitinguturniir Santa Cup 2017 on jõudmas otsustavate hetkedeni. Mängida on jäänud veel viimane eelvoorude päev ja seejärel pühapäevased finaalid.

Loe lähemalt

Eesti mehed alustasid mm-il

Eesti koondise esimesed etteasted meeste mm-il on tehtud. Vaadates live-ülekannet, pole kahtlustki, et õliskeem on kõike muud kui lihtsate killast.

Loe lähemalt

Jaanek ja Tiia Mehhikos Qubica AMF World Cup'il Eestit esindamas

Qubica AMF World Cup on võistlus, mida korraldatakse igal aastal ning igast riigist pääseb osalema ainult 1 mees- ning naismängija. Traditsiooniliselt korraldatakse võistlust igal aastal erinevates riikides ning sel aastal selgitatakse tiitlivõitjad välja Mehhikos. Eestit sõitsid esindama Jaanek Talisainen ja Tiia Lige.

Loe lähemalt

Eli ja Carl saabusid Euroopa meistrite karikalt

Täiendatud kommentaaridega 31 okt.

Küsisime muljete kohta kummaltki võistlejalt. Carl Kinnunen ütles, et rajad erinesid üsna tugevalt üksteisest ja tihti oli probleeme hoovõturaja libisemisega. Tõsi küll, probleemid kestsid vaid ametliku treeningpäeva lõpuni ja seejärel asi lahenes normaalseks

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee