Kalendri juhend

JUHEND BOWLINGUVÕISTLUSE LÜLITAMISEKS
EESTI VEEREMÄNGUDE LIIDU KALENDRISSE

kinnitatud 2.oktoober 2017

1. ÜLDSÄTTED

1.1. Juhend reguleerib Eesti Veeremängude Liidu bowlingusektsiooni (edaspidi EVML) võistluskalendrisse (edaspidi kalendrisse) lülitatavate võistluste taotluste esitamise ja tingimuste korda.

1.2. Juhendi täitmine on kohustuslik kõigile bowlinguvõistluste korraldajatele, kes soovivad võistlust lülitada EVML kalendrisse.

1.3. Võistlus lülitatakse kalendrisse EVML juhatuse otsusega korraldaja kirjaliku (ka elektroonilise) taotluse alusel, käesoleva juhendi kohaselt.

1.4. EVML kalendrisse lülitamise tasu ei rakendata

2. VÕISTLUSELE ESITATAVAD NÕUDED

2.1. Võistlusel peab olema identifitseeritav juriidilisest või füüsilisest isikust korraldaja.

2.2. Võistluse korraldaja peab välja töötama võistluse reglemendi ja kuulutama võistlusest EVML võistlusmäärustes ja -reeglites ettenähtud korras.

2.3. Korraldaja peab määrama taotluses võistluse kontaktisiku ja peakohtuniku ning nende kontaktandmed (e-mail ja mobiil).

3. TAOTLUS

3.1. Taotlus võistluse lülitamiseks EVML kalendrisse peab sisaldama sooviavaldust ja võistluse reglementi, lisaks muud olulisi andmeid sisaldavate dokumentide koopiad (näiteks rahvusvaheliste võistluste korraldamise luba).

3.2. Sooviavaldus peab sisaldama taotleja (isiku) nime ja registri-/isikukoodi, asu-/elukoha aadressi, taotluse esitamise kuupäeva, taotluse teksti võistlusaja ja -koha äranäitamisega, muud soovitud ja olulised andmed võistluse kohta.

3.3. Korraldaja peab määrama nii sooviavalduses kui ka reglemendis võistluse kontaktisiku ja peakohtuniku ning nende kontaktandmed (e-mail ja mobiil).

3.4. EVML juhatus võib vajadusel nõuda täiendavate dokumentide või lisade esitamist.

4. TAOTLUSE ESITAMINE JA LÄBIVAATAMINE (ei kehti reitinguvõistluste puhul)

4.1. Taotlus peab olema esitatud EVML juhatusele (kodulehel või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) hiljemalt 14 päeva enne võistluse esimese (eel)vooru algust.

4.2. EVML juhatus võtab vastu otsuse võistluse kalendrisse lülitamise kohta hiljemalt 7 päeva jooksul arvates taotluse laekumise kuupäevast.

4.3. Reitinguvõistluse taotluse esitamine ja läbivaatamine on toodud välja korras „Eesti bowlingmängijate reitingu juhend ja tingimused“.

5. LÕPPSÄTTED

5.1. EVML juhatus võib tühistada otsuse võistluse kalendrisse lülitamise kohta juhul, kui korraldaja poolt on esitatud ebaõigeid (ebakorrektseid) andmeid või ilmnevad asjaolud, mis kahjustavad bowlingu kui spordiala mainet ja häid tavasid.

 


Juhend on kinnitatud EVML juhatuse otsusega 2. oktoobril 2017.a.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee