|
|
Eelvoorud laupäeval, 15.mai 2010 |
Eelregistreerimine toimub kuni 12.maini e-posti teel bowling@evml.ee. Hilisem registreerimine võistlusele võimaldatakse vabade kohtade olemasolul.
|
L |
kell 9:00 |
L |
kell 11:30 |
L |
kell 14:00 |
|
õlitusprofiil A |
|
õlitusprofiil B |
|
õlitusprofiil A |
1 |
Kalvi Laasalu, Rapla |
1 |
Toomas Vellemäe, Baltic |
1 |
Inara Ratnik, Veskisilla |
2 |
Marek Tammsoo, Rapla |
2 |
Kalvi Laasalu, Rapla |
2 |
Toomas Vellemäe, Baltic |
3 |
Ove Tooming, Rapla |
3 |
Marek Tammsoo, Rapla |
3 |
Alari Alviste, Veskisilla |
4 |
Riina Lõhmus, Hobby |
4 |
Ove Tooming, Rapla |
4 |
Lauri Alviste, Veskisilla |
5 |
Aare Lõhmus, Hobby |
5 |
Aare Sepp, Rapla |
5 |
Aare Sepp, Rapla |
6 |
Riina Celik, Perona |
6 |
Peep Lepikult, Rapla |
6 |
Peep Lepikult, Rapla |
7 |
Sigrid Västra, Baltic
|
7 |
Raili Vaarpuu, Rapla |
7 |
Raili Vaarpuu, Rapla |
8 |
Jelena Povaljuhhina, Baltic
|
8 |
Raino Pobbol, Rapla |
8 |
Raino Pobbol, Rapla |
9 |
Ago Randorg, Hobby |
9 |
Gabriel Veide, Baltic |
9 |
Gabriel Veide, Baltic |
10 |
Toomas Talviste, Perona |
10 |
Leivo Ulp, ABC |
10 |
Leivo Ulp, ABC |
11 |
Meelis Malva, Rapla |
11 |
Oliver Kasak, ABC |
11 |
Oliver Kasak, ABC |
12 |
Lauri Raadik, Perona |
12 |
Sigrid Västra, Baltic
|
12 |
Vallo Lees, Forselius |
13 |
|
13 |
Kirill Feklistov, Planet |
13 |
Ülari Lees, Forselius |
14 |
|
14 |
Terje Roosi, Viljandi |
14 |
Kirill Feklistov, Planet |
15 |
|
15 |
Kert Truus (BC Hansa) |
15 |
Taimi Dreier, Perona |
16 |
|
16 |
Kristjan Leisner, Hansa |
16 |
Terje Roosi, Viljandi |
17 |
|
17 |
Raul Beekmann, Baltic |
17 |
Aivar Vadi, Baltic
|
18 |
|
18 |
Janno Järvemets, Perona
|
18 |
Kert Truus, Hansa |
19 |
|
19 |
Ljudmila Marchesani, Perona |
19 |
Kristjan Leisner (Hansa) |
20 |
|
20 |
Jelena Povaljuhhina, Baltic
|
20 |
Aivar Leinemann, Hansa |
- |
- |
21 |
Hikki Haljasmets, Baltic
|
21 |
Janno Kannike, Hansa |
- |
- |
22 |
Meelis Malva, Rapla |
22 |
Heikki Haljasmets, Baltic
|
- |
- |
23 |
Andres Mäemets, Viljandi
|
23 |
Andres Mäemets, Viljandi |
- |
- |
24
|
Jari Hytönen, Viljandi |
24 |
Jari Hytönen, Viljandi
|
|
ootel |
|
ootel |
|
ootel |
|
|
|
|
|
|
|
L |
kell 16:30 |
L |
kell 19:00 |
L |
kell 21:30 |
|
õlitusprofiil B |
|
õlitusprofiil A |
|
õlitusprofiil B |
1 |
Inara Ratnik, Veskisilla |
1 |
Rainer Rehe, Hansa |
1 |
Riina Veiram, Forselius |
2 |
Alari Alviste, Veskisilla |
2 |
Margo Meenisk, Hansa |
2 |
Jaak Karu, Forselius
|
3 |
Lauri Alviste, Veskisilla |
3 |
Toomas Talts, Hansa |
3 |
|
4 |
Vallo Lees, Forselius |
4 |
Eha Neito, Tarvad |
4 |
Riina Celik, Perona |
5 |
Ülari Lees, Forselius |
5 |
Brita Neito, Tarvad |
5 |
Triin Lekko, Forselius
|
6 |
Ants Katkosild, Hansa |
6 |
Maris Hämarsalu, Tarvad |
6 |
Ivar Tambre, Hobby |
7 |
Aivar Leinemann, Hansa |
7 |
Anneli Undrest, Tarvad |
7 |
Eha Neito, Tarvad |
8 |
Janno Kannike (BC Hansa) |
8 |
Rainer Lille, Tarvad |
8 |
Brita Neito, Tarvad |
9 |
Rainer Rehe (BC Hansa) |
9 |
Riina Veiram, Forselius
|
9 |
Maris Hämarsalu, Tarvad |
10 |
Margo Meenisk (BC Hansa) |
10 |
Jaak Karu, Forselius
|
10 |
Anneli Undrest, Tarvad |
11 |
Toomas Talts (BC Hansa) |
11 |
|
11 |
Rainer Lille, Tarvad |
12 |
Aare Noormaa, Perona |
12 |
Aare Noormaa, Perona
|
12 |
Romet Elmaste, Viljandi |
- |
- |
13 |
Triin Lekko, Forselius |
13 |
Kristel Elmaste, Viljandi |
- |
- |
14 |
|
14 |
Gert Põder, Perona |
- |
- |
15 |
Romet Elmaste, Viljandi |
15 |
Daniel Snegirjov, Viljandi |
- |
- |
16 |
Kristel Elmaste, Viljandi |
16 |
Tiit Valdaru, Perona
|
- |
- |
17 |
Gert Põder, Perona |
17 |
Piret Uibu , Perona |
- |
- |
18 |
Rasmus Parts, Perona |
18 |
|
- |
- |
19 |
Tiit Valdaru Perona |
19 |
|
- |
- |
20 |
|
20 |
|
|
ootel |
|
ootel |
|
ootel |
|
Eha Neito (Tarvad) |
|
|
|
|
|
Brita Neito (Tarvad) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
info seisuga 07.05.2010 11:08 |
|