AVK avaldamine venib pisut

Seoses varem mitte-esinenud tehniliste probleemidega venib pisut värskemate võistluskeskmiste avaldamine.

Võtsime kommentaari Raul Beekmannilt, kes aegade hämarusest saati AVK rehkendamisega on tegelenud. "Probleem on puht-tehniline", ütles Raul. "Andmebaas on loodud väga ammu ja moraalselt ammu vananenud, mistõttu oleks mõistlik see mõnele uuemale platvormile viia. Tegelen sellega esimesel võimalusel, aga jooksvate võistluskeskmiste arvutamisega loodan tegeleda eeloleval nädalavahetusel" Probleem on Rauli jaoks uus ja hetkel veel kindlalt toimivat lahendust andmebaasi taastamiseks ei olegi, aga loodame parimat...

Ühtlasi sai Rauliga räägitud koondise eelolevast sõidust USA-sse meeste MM-le. Küsisime emotsioonide kohta ja vastus oli lühike: "Hirm on. Ei tohi unustada, et võistlusele pääsevad vaid 36 tugevaimat riiki, mis tähendab, et mõnede tiitlivõistlustega kaasnevat "turismi" siin ei harrastata ja konkurents on ülikarm. Ühtlasi olen totaalselt enda viset muutnud ja uue stiiliga harjumine võtab alati oma aja".

Saame siis näha, mida esmakordselt nii kõrgetasemelises konkurentsis "lavale astuvad" eestlased näidata suudavad. Pöidlad pihku igatahes!

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee